Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldChore

    tag

    válasz CPT.Pirk #72635 üzenetére

    Nem látni pixeleket. Kb 1,2-1,5 méterre ülök. Olyan, mintha a moziban az első sorban kaptam volna helyet. Most már a nyakamat is kell tekergetni. Mondjuk 3D-hez távolabb kell ülni, mert az alsó és felső része már nem olyan szögben esik, ahogy kellene. LG passzív 3D. Szóval pazar a játék, a Google maps 3D-ben. Olyan nagy, hogy a szokásos esti lazulásnál már nem tudtam mivel megtölteni a plusz két monitornyi felületet.
    De vannak hátrányok is. pl, hogy a full hd tartalmak már elmosódottak, főleg, ha előtte 4K-s dolgokat nézett az ember. Mondjuk távolról jó, de ha közel ülök, akkor célszerű visszatenni full HD-s ablakra.
    A Warthunder 60-70 fps-ről visszaesett 17 FPS-re. Ezen majd segít az új kártya, de szerintem akkor is késni fog valamennyit a kép. Max nem lövök csak nézem a tájat 3D-ben.
    Szóval aki sokat ül gép előtt, és sok ablakkal dolgozik annak mindenképpen jó.
    A csajok meg nagyobbak mint élőben :)
    Se 4k se 3D tartalom nincs igazán. Ha letöltök egy 16 Gb-os 3D-s filmet az is csak FHD.
    De amúgy is csak monitornak vettem. Viszont megtaláltam az Isaura TV-t.
    Nemsokára lesz a Forma 1, na arra kíváncsi leszek. konvertálva 3D-be.
    De a legnagyobb előnye az volt, hogy végre kitakarítottam a PC sarkot :)

    "Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

Új hozzászólás Aktív témák