Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Ramos_ #5854 üzenetére

    Fordítva gondolkozunk. Nyilván, ha a passzív fa egy részét radikálisan átalakítják, akkor indokolt és szükséges is a reset. Én viszont azt mondtam, hogy a bemutatott új skillek önmagukban szerintem nem indokolták volna a fa átalakítását, elég lett volna egyes buffok/debuffok súlyozása a meglévő leosztáson belül.

    Az Ascendency viszont szerintem nem lehet meg reset nélkül, hiszen már az eddig bemutatott subclass-ok is bizonyos területeken erősen OP-k lennének. Ezt - megint csak szerintem - nem lehet szimplán a monszták erősítésével ellensúlyozni, muszáj lesz a passzív fa többi részét is valamennyire nerfelni.

    Ezt egy kicsit sajnálom, mert a PoE egyik hatalmas erőssége nekem pont a szinte korlátlan variálhatóság volt. A subclass-okkal viszont éppen a kötöttebb buildek felé fog elmenni szerintem a játék. Ez a casual játékosoknak egyszerűbb, meglátjuk, mennyire hat majd a játék egészére. A különböző, a statokat vagy buffokat egy adott körben módosító jewel-ek szerintem a korábbinál is nagyobb szerepet kapnak majd.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák