Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Nordic #5586 üzenetére

    Ezt mondjuk én sem értem, igaz, hogy meghaltam párszor, én valahol 72-73 környékén csináltam végig kétszer, többször nem akarom. (Mondjuk a skillpontos küldi pont nem nagy szám, az egy teljesen átlagos boss.)

    Kaom nagyjából a belőtt level szinten van, Daresso nekem keményebb volt, de lehet, hogy csak a buildhez nem passzolt. A Belly három bossa kezelhető (nyilván buildtől függ, hogy kinek melyik a kellemtlenebb), de Piety és Malachai inkább csak szívatás.

    Ettől függetlenül az a véleményem, hogy az Act4 végének fő ellenségei mercin sokkal keményebben fölé vannak lőve az adott lvl szintnek, mint a 2.0 előtt Dominus volt. Egyszerűsítve: ha pl. a headbanger marámmal a lvl 68-as Dungeon boss-ot csont nélkül stunban tudtam tartani, akkor az egy vicc, hogy Daresso-t nem lehetett.

    Védd a fákat - egyél hódot!

  • Alendaar

    tag

    válasz Nordic #5586 üzenetére

    Közben rájöttem, hogy az lehetett a legnagyobb gebasz, hogy 53-54. szinten futkostam 56. szintű pályákon :D , ami általában nem okozott gondot (hullottak a mobok, a build <CoC, Quill rain, Shadow> elég jól működik, gear még ápolásra szorul), de a bossok még nagyon durvák voltak!
    Azóta - szintlépés után - lenyomtam őket, de továbbra is sz@rnak tartom a bossok (Daresso, Kaom) erősségét (a tüzes pályák hányadékok!)! Malachai is inkább csak szívatás jelleggel van bent - szerintem.
    Az előbbi dögök erőssége messze nincs arányban a más területeken lévő bossokéval - a területen lévő mobok erősségéhez mérve.
    Mindezt továbbra is szigorúan casual játékosként mondom!!!

  • wikings2

    őstag

    válasz Nordic #5586 üzenetére

    Én hc ligára gondoltam úgy hogy talán ~lvl90 el már biztonságosan lelehet menni malachaihoz megölni, nem egy kazuál menjünk azt meghalok 10x de megöltem a bosst játékra. Én softcoreztam és az a lvl65 nekem is bőven elég volt jampiskodni act4 mercin meg 70 körül megöltem malachait (borultam 100x kb), de azért daressohoz menet volt 1-1 rész ahol kaptam az ívet és borultam úgy hogy csak pislogtam mert az 5k hp eltűnt a semmibe, maxresivel, 69% psy reductionnal + fortyval. Tempest streamerek fele be se fejezte konkrétan a játékot mert szimplán féltette a karaktert lemenni malachaihoz.

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák