Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz Win-T #11417 üzenetére

    játszani kell :)
    filtert használni.

    legrosszabb esetben a kereskedőnél be lehet cserélni persze elég borzalmas arányban a gyengébb orbokra.

    Tárgyakat amiket eladsz nem chaos árat megszabni, hanem fuset.

    currencyt másokkal cserélni rá.

    De amúgy tényleg jobban jársz, ha tradelsz eleve egy olyan tárgyat ami 6 linkes :) olcsóbb lehet jóval :D

    [ Szerkesztve ]

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Win-T #11417 üzenetére

    Fuse "farmolás" annak, aki nem termeli ki magától:

    1.) napi Elreon - Vorici quest, minden nap. Elreontól 32alt=>20 jewel, Voricitől 64 jewel => 20 fuse

    2.) A7 után szintlépésekkor végigmenni A7-től kezdve a fegyverkereskedőkön, megnézni nincs-e náluk 6S cucc, hogy mindig meglegyen másnapra a 64 jewel Voricinek. Meg szoktam csinálni Vagan napi küldetését is, mert általában nincs egy perc se, és utána nála is lehet 6S cucc. (Bármelyik mesternél egyébként.)

    3.) flaska trade. A legegyszerűbb, legolcsóbb valutaforrás, kezdőknek, alkalmi játékosoknak is. Utility flaskákra és divine/ethernal life flaskákra egy transmute (ha csak egy modot kap, akkor még egy augment) orb és a trademacroval megnézni, hogy mennyit ér. Ami egy fuse alatti, az kuka (később már fejből is tudja az ember, melyik mod a szar), a többi megy külön trade tab-ra. Még most a liga végén is napi 6-8 chaosnyit visznek, de volt olyan nap, hogy akár 15-20c is bejött csak ebből.

    Én nem farmolok semmit, nem is játszom sokat (mondjuk 6-10 map egy nap, de néha csak kettő), de ezzel együtt is összejött ebben a ligában legalább 2000 fuse, szóval itt tényleg nem értem a panaszkodást.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák