Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    Hät ez a jätek megvett engem kilora....Egeszen tegnapig jätszottam vele, tetszett, minden uj volt de kicsit lassan haladtam.Viszont tegnap betevedtem a poe.trade-re....Amikor meglättam, hogy a currency-k amiket eddig gyüjtögettem mire is jok, mennyit ernek hät egyböl beindult a gepezet! :C :Y Kiderült, hogy az exalted orb amiböl sajna idäig csak egy esett es foggalmam se volt, hogy mire fogom hasznälni eleg jo äron megy a piacon. :DD Jo persze kezdö vagyok, igy nekem ez meg sokat er es egyböl megörültem, hogy vegre össze tudok dobni egy normälis buildet, amit mär reg kineztem magamnak.Oke, hogy pechemre pont egy shavronne wrappings is benne van a gear-ben (amit persze majd max 1-2 ev jätek utän engedhetek meg magamnak) de ezen kivül mindent be tudtam szinte szerezni.Ok az mäs kerdes, hogy sokat költöttem el a passziv pontos orbokra mert jo pärat ät kellett rakosgatnom (kezdve az ascendancy-kkal.. :((( ) de igy is majdhogynem 3/4 szinten van a gear.Most mär vegre magasabb szinten farmolhatok. :)

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák