Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ramos_

    tag

    Üdv

    Na gondoltam írok egy kis infót a warbands ligáról, mert összességében ötlet alapján az egyik legjobb liga eddig, viszont ezt a GGG olyan mérhetetlenül szarul kommunikálta le, hogy a playerek 90%-ának fingja nincs róla mit hogy, csak tolja mintha standarden lenne annyi különbséggel hogy napi 2x jön 1-2 warband azt kész

    hozzáteszem én is így toltam kb egy héttel ezelőttig, és ezt csak azért írom le mert ha érted a dolgokat ezerszer nagyobb fun az egész játék

    először is el kell spajzolni minden mapot ami esik, nem baj ha csak lvl 70-es
    aztán amikor játszol ránézel erre az oldalra http://nembibi.com:5055/ (ha fülesed van ne ijedj meg mert a honlap beszél is néha ha uj info van:)

    ha egy map villog azt jelenti hogy 4dotos, tehát spawnolhat warband boss aki dropolhat leage only unikokat
    tehát nyílván ha úgy is van olyan mapod akkor arra érdemes menni, mert ez kb 1 óránként resetelődik, és új mapok fognak villogni
    mellesleg ha nem is érdekel az egész de a villogó mapok ára mindig picit felmegy és ha benn van a shopodba elkezdenek rádirogatni

    az hogy kék azt jelenti brinerot warbands van a mapon tehát light damra kell készülni, ezen kívül az összes warbands tag dobhat ilyen kék gloves-ot "Your Flasks grant 30% Increased Rarity of Items found during flask effect"
    ha item filtered van akkor warbands tagok killje után nyomva tartod az altot és az összes magic gloves-ot azonosítod, ha találsz ilyen modot akkor augment, ha jó lett akkor regal és mehet a shopba (nyilván itt az a fasza ha rarityt tudsz még mellé craftolni

    ha zölden villog akkor mutewind warband = cold dam --- a droppolt magic boots-okat scroll wisdomozod és keresed a "cannot be frozen" modot, ha az augment regal jol sikerül + master craft kész az 1 exes cipő

    ha piros akkor redblade = fire dam --- dropolt magic helmeket id-zed, sztem ez a legerősebb mod "10% of Physical Damage taken as Fire Damage"

    magyarul kapsz egy mini lightning coilt sisakba, ha sikerül mellé life vagy high res akkor nyertél

    --------------------
    Nekem összességében tetszik az ötlet, főleg hogy értelmet nyernek az elrakott mapok és lehet keresgélni
    de hiába jó az ötlet ha senki nem tud róla

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák