Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    Mikor elkezdtem a mapozást az EQ-val, nekiállt a build ilyen hülye beszólásokat, hangokat kiadni. "Die, die, die!" "Yes, yes! More!" meg még csomó mást... Később endgamenél eltűnt és hiányzott, nem birtam rájönni mi adta. :DDD :O Most nézem a Jack the Axe wikijét, hát nem az a hülye fejsze beszélt hozzám?! :C 3.13-at update-elték, de még mindig gőzöm sincs, mi az a Thirst for Blood skill. Tuti valami bleedinggel kapcsolatos...

    League starter khm "esosos" facebreaker cyclone. Khm... :U :D A non-crit ligakezdőnek teljesen jó, de már nem éri meg a facebreaker. :(( Egy "league-starter" olcsó crites 1kezes már jobb számokat produkál és könnyebb is vele épitkezni (3+ socket, kesztyűre resistek, life, dmg), főleg ha később váltani akarunk. Endgameben meg simán jobb az 1H+shield.

    Har_melin: EQ-val nem probléma összehozni az 5,5k lifeot endgamere, nekem legalábbis simán megvolt. A warcry tempót nekem is szoknom kellett, elején nem akart összeállni, aztán ahogy már feljebb irtam, elkezdtem "csalni". :D Leap slam + EQ + warcry volt a sorrend nálam. Szóval a warcryt nem EQ előtt, hanem initial strike és aftershock között lövöm el. Persze sokszor van, hogy már a leap slam vagy az initial elintézi a monstákat, igy a warcry nem ad semmit akkor, de a játék sokkal pörgősebb igy. :P

    Trollbálint: Most már kevés az 5k, slayernek endgamere meg még karcsúbbnak érzem. Szerintem annyi, hogy a nagyobb AoE miatt könnyebb "körbepörögni" a bossokat. Mapon meg kit érdekel a védelem, ha minden fekszik kb azonnal fél képernyő területen... ;]

    Plazmacucci: Én soha nem használtam. Passzivon drága elérni, amura meg volt annál jobb is. Slayernél gondolom sokkal több értelme van, ha ki vannak rakva a leech ascendancyk.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák