Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    Én is belevetettem magam ahoz képest, hogy 5.ligám ennyit még sosem haltam...COC assa lesz a cél, de úgy néztem kb 7-10 exa lesz, ezért kérek pici/nagy / segitséget a kinézett build bár kva jó és nemis annyira drága, de mivel nem esik semmi, és farmost nem akarok épiteni, ebből kéne kihozni amit kilehet, de ez volt az utolsó ilyen az biztos, T10-12 ig tervezem és addig farmolni mig meg nem lesz a cuccra való.

    Itt tartok, 9 pontra már csak jeweleket kéne pakolni: [link]
    Előnye: eddig az egész 6linkestül 35c volt, nagyon gyors, csak éppen sokat hal, überlab esélytelen, és hát a DPS se acélos...

    védelem: meddig kell/lehet huzni a CWT-t és immortal callt?
    élet: rare cipőben több a resist, de igyekeztem critre is gyúrni és szimpi vót a cipő, nem is igen ezt érzem gondnak, hanem a tp-t, ami 3.4 k, na ez barátok között is levés, 84-re kitudok rakni egy jewelt, onnan mehetne egy watcher eye 6%+14% constitution amura, ez igy egész pofás +20% life, plusz egy értelmes stygian wise+jewel még valamennyi life
    sebzés:jobb kövek, a controlled destruction helyett egy hipotermiát gondoltam, freesing pulse totem szintén tescoban T12-ig simaliba valami 20c-ből, már bánom mint a kutya ami hetet kölykedzett....
    na persze 2 Void battery meglökné, de perpill messze van

    Bármilyen észrevétel, hogy ne essen keljen szerencsétlen? :R

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák