Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz Technoman #609 üzenetére

    Előszőr is kösz a választ és az olvasni valót! Igen arra gondoltam a hátsó megvilágításnál csak nem tudtam a nevét,Szerintem az hogy világos képnél enyhén sötétednek a sakok sokkal elviselhetőbb mint a sötét képnél fényesebbek a sarkok vagy ahonnan a bevilágítás van.
    Amúgy én is ha fimet nézek majd rajta azt minimum full hd vagy sima hd lesz,de azért a normál tévézés is ezen megy majd.Én 40-es méretben akarom majd venni de még azért vacilálok kicsit a 640-es pana és Samsung UE40H6400 között ,meg még ott van azért a sony 605 is.A panasonic felé azért húz a szívem mert sok termék van/ volt tőlük és egy sem hibásodott meg soha.Sony tévém van crt kb 8-9 éves az most romlott el (bár még használható csak kb 50szer kell bekapcsolni míg úgy is marad).
    Még egy kérdésem lenne a Panasonic VIERA TX-42AS600E miben gyengébb a 640-nél?3d nem érdekel a smart csak minimálisan ,viszont a 600e 42colos ami pont annyival nagyobb ami nekem tetszene de nem annyival hogyha gyengébb képminőségre akkor ezt válasszam.Bocs ha sokat kérdezek csak nem akarom megbánni a vásárlást.Eddig otthoni környezetben (haveroknál)csak lg és samsungot láttam és fhd mkv (tűzgyűrü)néztem rajtuk,a samsung sokkal jobban tetszett főleg az esti jeleneteknél a jobb fekete miatt,de világos részeken is jobbnak hatott nekem, viszont ott láttam bevilágítást kicsit!Nem volt zavaró de szerintem a panák ebben jobbak az előző hsz-ben írtak miatt.Amit fentebb írtam két pana 600e és 640e közti különbség érdekelne.KÖsz előre is és bocs a sok kérdés miatt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák