Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Tyler Durden #1472 üzenetére

    Jajj competitív-ről konkrétan engem ne kérdezz. :) Én csak a nyílt beta-t tudtam nyomni most. De kupameccseket amiket láttam eddig azokon nem láttam. Tegnap volt egy ellenem. Malaccal partiban voltam vele. Ennél többet még nem tudok mondani.

    Lenne egy kérdésem. A topik látom annyira nem pörög. Azt szeretném megkérdezni, hogy szoktatok itt páran összegyűlni játszani, van ilyesfajta összetartás? Mert mi lennénk majd lehet ketten a megjelenéskor, de jó lenne még ismerős.

    The Division topikban (és sok másik játék topikjában) csináltunk egy gdocs exel táblát az emberek elérhetőségével, teszem azt itt ugye a battle.net acc eléréssel. Szóval van ilyen?
    Nem klánosdi meg ilyen butaságokra gondolok, csak felvenni egymást majd hogy tudjunk együtt játszani. Számomra ez fontos szempont lenne a megvásárlást illetően.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák