Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz torik #13008 üzenetére

    "Sombra nálam annyiból áll hogy lecsapom a bíkönt egy lehetőleg biztos helyre, beszaladok látatlanba, hack pakkra vagy ellenre, lövöm kicsit őket hátba míg rám fordulnak, majd teleport vissza és kezdem elölről"
    Én is így voltam vele, kb annyira voltam hasznos, mint egy csak speedboostoló Lúcio solohealerként, Sombrával agresszíven kell játszani, főleg tankokat fókuszolni, azon belül is D.Vát főleg, elég jó társebzése van kis Uzinak, DPS-e is 160. Lehet nem tudod, az EMP a Harambe shieldet is eltünteti + a Sound Barriert is

    Sajnos igen, én szopok szerintem itt a legjobban, az összes mainem csapatfüggő, non-carry hős, mint Zenyatta, Orisa, Bastion, mostmár Sombra. El kéne kezdenem ilyen fosokkal játszani, mint Soldier, Reaper, Pharah, Tracer

    Soldier és Reaper csak simán jól solocarrynek, Pharah Mercyvel arat Master alatt mindenhol
    Tracer meg pszichológiai hadviselés, nem azzal hasznos, hogy hasznos, hanem annyira rák, hogy egekbe emeli az enemy vérnyomását és így rosszabbul játszanak (rip minden Mercy main aki ellen Tracer van)

    Elég szomorú, hogy egy csapatalapú, kompetitív only-multi fps-nek a legnagyobb hibája a csapat

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák