Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torik

    senior tag

    válasz Lokids #13000 üzenetére

    Sombra nálam annyiból áll hogy lecsapom a bíkönt egy lehetőleg biztos helyre, beszaladok látatlanba, hack pakkra vagy ellenre, lövöm kicsit őket hátba míg rám fordulnak, majd teleport vissza és kezdem elölről :D ölni nem nagyon tudok vele úgy hogy most rámegyek valakire és leszedem mert többnyire abból rosszul jövök ki, de nagyon jól le lehet kapni azokat akiket már lesebeztek :D

    Nem egyszer követtem valakit alacsony hp-n, ment volna felvenni a csomagot de hekkelve volt és nem ment neki, én meg szépen leszedtem mert láttam falon keresztül :D kedvencem amikor elkezdenek szambázni valami tereptárgy mögött hogy majd jól összezavarnak csak elfelejtik hogy látom őket, vagy amikor elmenekül egy másik csomagra de látom merre megy és elé vágok :D
    Máskor meg nem ér semmit, mintha ott se lennék :(((

    EMP meg lutri, nem lehet előre tudni hogy mit akar csinálni az ellen, az esély szinte mindig megvan arra hogy elpazaroltál egy ultit, sose tudni biztosra, ha meg mégis jól sikerült ellőni, sokan benne voltak, csapatod meg ott van közvetlen közel és nem használják ki a dolgot akkor megint csak annyit ért az egész mint sz@rnak a pofon.

    Sombra sajnos nem csak csapat de nagyon helyzetfüggő is a magunkfajta halandók szintjén.

    All that and a bag of chips

Új hozzászólás Aktív témák