Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz #20844032 #742 üzenetére

    Na igen. Meg az is milyen fenyegető hozzáállás már, hogy ne puffogjon senki, mert még hátrányba kerül... mintha már nem ott lennénk, amikor nem a megadott teljesítményű gépet kaptuk, szóval inkább ők ne puffogjanak. Látom közben egyik sorstársunk már fel is világosította őket. Ezek után tényleg példaértékű lenne a többi gyártó számára is (számomra pedig meglepő), ha ebből mi kerülnénk ki nyertesként.
    Én mondjuk máshol vettem a tabletet, így lehet megejtek nekik is egy e-mailt, mivel egyrészt ők is 1,6 GHz-et írtak és írnak a napi napig, viszont ez elég durva (-38,5%) eltérés, másrészt gondolom ők is a Conflexen keresztül intézik, tudjanak csak róla, kíváncsi vagyok mit lépnek rá. Bár nálam az elsődleges cél az olvasás, néha net, filmnézés volt és érezhető problémám nincs ezzel a korlátozással, de anno sokáig vacilláltam egy Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate és e között az Overmax Steelcore+ között, és bár az Overmaxszal csak 1 év háztól-házig garancia járt, de az IPS panel, a fém hátlap, a tok és a kedvezőbb ár miatt mégis mellette döntöttem. (Akkor a sima, 8 GB-os Steelcore még pár száz Ft-tal drágább volt, csak mostanában lettem több mint egy 10-essel olcsóbb, pedig nekem az is elég lett volna.) Most ismét elgondolkodtam, hogy a Prestigio mennyivel lett volna jobb választás, vajon ott is lennének kompromisszumok, vagy csak az Overmaxnál divat ez.

Új hozzászólás Aktív témák