Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • netreg

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom mekkora mozgás van itt, ha van jobb topik, kérlek irányítsatok át!

    A történet az, hogy elég volt az ADSL-ből, Miért? 12e/hó és 3Mbps. 3G/4G kapcsolatot szeretnénk használni, megosztva WiFin. Csináltam régebben is, kínos-kellemetlen módon USB stick+laptop+wifi router. Ment, de egyszerűbbre vágyom. Az ötlet, hogy veszek egy szappantartót (pl. D-LINK dwr-730) vagy egy akku nélküli profi routert (pl. TL-MR6400). Gondolom a drágább jobb. Ha erősíteném a a mobil hálózat felöli vételt vagy a WiFi lefedettséget, mit válasszak? Ha jól láttam a TP linkhez lehet kötni külső antennát is. Mintha a Dlinken is lenne antenna csati. A TP két antennás, a Dlink belső antennás. Ha a TP-re rákötök egy külső antennát az egyik antennája helyére, akkor a másik lesz a WiFi? Vagy a két látható antenna csak WiFi és belül van a GSM? Most olvasom, hogy belül van két WiFi antenna és a két külső az LTE. A külső (nem gyári) antenna előnye, hogy ki lehetne rakni ablakon kívülre, a router meg maradna benn.

    Jók-e ezek az eszközök vagy van jobb, egyszerűbb, rugalmasabb?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    [-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

Új hozzászólás Aktív témák