Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz VladimirR #4559 üzenetére

    "nekem nincs ra context menuben remove from toolbar, mint mas egyeb elemeknel"

    Tudom, ezért kérdeztem. :) De már tudom a választ. Jobbklikk a gomb felett, majd Testreszabás. Ekkor sárga kerettel kijelöli a gombot, és megjelenik a beállító párbeszédablak. Itt Elhelyezés, Kikapcsolva. Volt + jel, nincs + jel...

    "az eszkoztarat meg nem is latom, nem tudom hirtelen, hogy mire gondolsz"

    A paneleknél van egy panelválasztó ikonsor, alapértelmezetten a kép bal szélén függőlegesen (nálam vízszintesen vannak). Ennek az alján (nálam a jobb szélén) van egy + gombocska, amire kattintva beállítható, hogy mely panelek jelenjenek meg. Ezt a gombot el tudom tüntetni, de a helyét nem, ott egy üres terület marad. Úgy tűnik amúgy, hogy ez is egy plusz eszköztár...

    "masik kerdes:..."

    Erre annyit tudok mondani, hogy a Shift + F12, Gombok, Állapot részről tudod a status barra huzogatni amit szeretnél, az Elválasztók részből meg csinosítgathatod. Amiket találsz, azok vannak, másról nem tudok. A gyári progress bar-t meg kapcsold ki.

    "harmadik:..."

    Őszintén szólva passz. Talán van egy olyan beállítás, aminek hatására így viselkedik, de aminek amúgy nem ez az elsődleges dolga. Amúgy opera:config beállítások között nem találtam ennek megfelelőt.

    [ Szerkesztve ]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák