Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz fatal` #19665 üzenetére

    "Téged maximum akkor érint, ha játékot kezdesz fejleszteni. Vagy max HTML5-ben, ezt nem tudom, a webfejlesztéshez mint tudod segghülye vagyok. Mindig csak tervben van, hogy képzem magam :D"
    Hát HTML5-ben nem tudom, milyen korlátra gondolsz, hogy minél jönne ki, de mondjuk természetesen lehet példát találni erőforrás-igényes HTML5+JS+WebGL+blabla alkalmazásra, ami izzasztja a gépet rendesen: [link]. Mondjuk azért ilyen durván ritkán izzasztja a gépet ilyen jellegű alkalmazás, egyelőre legalábbis extrém példa. (Amúgy csak Firefoxszal működik rendesen.)

    (#19666) Penge_4 :

    "Nekem sincs annyi pénzem, de ha lenne, akkor miért ne?"
    Pl. mert totál felesleges, nagyon komoly kis gépeket lehet kapni olcsóbban is, és egy betontömböt és egy fűtőtestet egyszerre nem akarnék a hátizsákomban cipelni. :D (Persze a súlyát csak cipeléskor érezni, és az se mindegy, amikor az ember sűrűn hurcibálja, a melegedése meg nyilván nem kazán azért, de olyan szintű konfig, amit leírtál, nekem abszolút felesleges, úgyse használnám ki soha.)
    A többi általad leírt túlárazott sznobizmus jelképe meg most nem tudom, miért kéne, hogy nekem összehasonlítási alap legyen, egyikre sincs pénzem, és egyik sem érdekel.
    Eddig legalábbis a realitások talaján álltunk, nem arról beszéltünk, hogy mi lenne, ha, most nem tudom, hogy jött a képbe hirtelen majdnem egy milkás gép. :DDD

    "Én sem, tekintve, hogy már egy Pentium 4 esetében is a HDD volt a szűk keresztmetszet."
    Azért ez erős túlzás. De ahogy látom, közben ezt hunfatal már megcáfolta.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák