Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mohabá 007

    aktív tag

    válasz F_Gergely #45243 üzenetére

    Részletes beszámoló a klíma kondenzvíz kifolyójának megnem találásáról. :O
    Neten ennyit találtam:
    Ha beindítod a klímát és alul nem látsz vizet csöpögni a kocsiból, akkor kondenzvíz kifolyó el van tömödve. (a kondenzvíz csak a párásabb levegőnél csapódik ki, ha nem folyik akkor elég száraz volt a levegő, és a kevés kondenzvíz így a kifolyás előtt elpárolgott.) Megpróbálkozhatsz kitakarítani: A kifolyót egy gumicső formájában a kocsi menetirány szerinti jobb oldalában kell keresni, valahol a tűzfal aljában.vagy a kardán alagút oldalában van. Egy viszonylag merev drótot próbálj meg ezen keresztül feldugni, és huzogatni, hátha megindul a víz. Ha nem megy akkor sajnos szét kellene szedni, mert valami odakötött a kifolyó nyílásába.

    Ótóval ki,felállóra fel,hogy kényelmesen heverésszek,matassak,tapogathassak alatta.

    Időpont,és külső hőmérséklet (gatyarohasztó) :DDD a kijelzővel ne idegelj. :W


    Szemben állva,a tűzfalon 5 cső jön le (alulról nézve)

    És megy hátra el a végtelenbe

    Az egész tűzfalat mm-enként többször áttapogattam,sehol semmilyen csövet,csőkivezetést nem találtam. :( Középen lévő kardán alagút oldalát megvizslatni nem tudtam,mert végig le van burkolva

    A burkolatot tartó csavarokat nem akartam kiszedni,mert esély van vá, hogy beletörik.Mivel nincs gondom,nem bántom.Mérgemben 5 perc alatt lebutítottam az AGR-t. Kíváncsi leszek mit szól hozzá. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

Új hozzászólás Aktív témák