Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Calogero #12954 üzenetére

    Legolcsóbb netről vagy bontóból eleve olyan színűt venni mint az autód.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Furikos #12958 üzenetére

    Vegyél jobb minőségű pasztát és géppel polírozd fel de csak reggel vagy késő délután amikor már nincs meleg és ügyelj, hogy az autó is teljesen tiszta legyen és a polírozó korong is különben csak karcol és az nem csak ideiglenesen hanem akár végleg eltünteti a karcokat ha nem hatolnak nagyon mélyre egyébként a waxnak is bírnia kellene 10 mosást minimum esőt meg még többet.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Furikos #12961 üzenetére

    Én Turtle wax originalt és metallicot használtam eddig, mindkettő jó de mondjuk ennél vannak még jobb paszták is.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz csaresz002 #12963 üzenetére

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Calogero #12972 üzenetére

    Nekem volt, hamar elkopott és a szélei annak sem feküdtek fel a szélvédőmre, drága volt de nem jobb mint a coras bármilyen olcsóbb cucc.... de ez csak az én tapasztalatom :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    Az autó karcoláshoz visszatérve:

    Nálunk meg ahol parkolok olyan rendesek a szomszédok, hogy mind rányitja az ajtót a kocsimra, egyszer látnám meg, hogy éppen rákoccan kinyitnám én is rá úgy izomból hadd nyomja be neki rendesen az ajtót (nem féltem az enyém mert olyan vastag az ajtó, hogy az újkori autókat könnyen benyomja sérülés nélkül ha kell mint ahogy már volt szerencséje focust felnyitni mint a konzervet is az ajtó élének) és féltenem sem kell mert valaki már az élére is rányitotta az ajtaját... csúcs... csak tudnám, hogy mi a .... ért állnak be olyan helyre ahonnan nem tud kiszállni az autóból???? Jelenleg ott tartok, hogy többé kevésbé mind a 4 ajtó sérült mert rányitták az ajtót... de hogyan tudok védekezni? Sehogy.... :((( Annyit tudok tenni mégis, hogy boltoknál nem érdekel már, hogy ki mit mond beállok 2 helyre keresztbe... na persze nem oda ahol van 10 hely de pl egy tesco, cora és hasonló kaliberű parkolóban én most már mindig így állok be ha tetszik ha nem, majd ha olyan világban fogunk élni, hogy aki rányitja meghagyja a nevét és elérhetőségét esetleg egy kitöltött betétlapot na majd akkor visszatérek az eddigi szabályos megálláshoz de jelenleg ott tartunk, hogy 15e/elem festése ami kereken 60e a négy ajtóra... és mondanom sem kell, hogy olyan is volt már aki a seggét tolta meg éppen csak annyira, hogy hozzáért de nyoma nem maradt de olyan is volt már a westendben aki az orrára állt rá koccant a rendszámkeretnek majd vissza hátra és még neki állt feljebb.... (chrysler 300C... és mit mond? ez az autó megállítja mielőtt koccanna... meg a nagy ....t....). Rokiparkolót eddig sem használtam, családosat is csak akkor ha én is családommal vagyok keresztbe is csak sorok végén állok mivel még fiatal vagyok és tudok sétálni és ha esik sem csinálom össze magam a félelemtől de ez van....

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Calogero #12978 üzenetére

    Hát... legutóbb bent ülök az autóban konkrétan hétfőn délután, mellém áll egy suzuki swift a régi, középkorú fickó kiszáll belőle, eddig oké a dolog bár kb 50 centire állt tőlem pedig voltak üres helyek... visszafelé rányitja az ajtót az enyémre, bent ültem látta is... néz néz de nem szólna, hogy bocsi pedig az ablakokat is lehúztam azon az oldalon majd bámul utána menne valamerre vagy nem tudom de megint kinyitja az ajtót na mondom oké elég ebből... nem vagyok nagydarab a magam 180 centimmel és 75-80 kilómmal de gondoltam szólok neki de oda se nézett na mondom segítek neki beszállni és kicsit becsuktam az ajtót... hát kell azt nekem látni, hogy kint van az egyik lába???? Nem hiszem... egy láb kb 50 centi meg max 10 kiló ő nem látta az én 4,5 méteres 1,5 tonnás autómat, megnéztem, hogy van-e az enyémnek baja, de szerencsére ne látni semmit, mondtam, hogy nem vettem észre a lábát majd távoztam :D Ez van... de szerintem nem tudta, hogy mi miért történt... ez olyan hogy is mondjam... nem tud parkolni, nincs esze két méterrel odébb megállni és természetes, hogy koccan az ajtó... hát miért is ne? Suzukira komplett ajtó üveggel nincs annyi mint nekem festeni csak én nem találok ajtót és az is egy vagyon... Máskor is szóltam már de még mindig a másik fél van felháborodva, hogy mi az, hogy én oda merek menni szólni???? De sajnos olyankor még nem voltam az autónál amikor éppen látható sérülést okoztak :( Az a vicc, hogy legutóbb amikor két díszlécet festettem le mert arra is rányitották másnak ugyanazon a lécen kicsivel odébb már két helyen is rá volt nyitva... Áh.... mindenki bunkó paraszt komolyan és senki sem foglalkozik más értékével, céges autók mellé sem állok be... az a legrosszabb fajta mert annak ráadásul az autó sem saját arra meg, hogy ki-be rakodjon neki semmi se drága főleg nem más fényezése... A szelepsapkákat is szokás nálunk lelopni... 3 garnitúrát fújtak meg a végén már csak kettőt mert kiderült, hogy tizenévesek a bringáikra vitték folyamatosan csak nem tudom hova tették mert voltak vagy 3-an az összese 6 kerék és 6 szelep, tőlem vittek 12 darabot.... persze a rendőrség nagy büszkén bejelentette, hogy megvannak lehet menni panaszkodni... na bumm majd szelepsapkák miatt kezdek el ismét rendőrségre járni... kb ennyit tudnak kideríteni meg a saját nevüket sokszor... meg a trafizás az megy most már törvényesen szabálytalanul parkolva... ez is vicc... kimondja a törvény, hogy a törvény őre ott is parkolhat ahol különben megállni sem szabad de neki lehet onnan trafizni csak, hogy még több legyen a bevétel.... de mondjuk menniük is kell mert az állambácsi nem ad nekik annyit, hogy a fizetésükre elég legyen így végül is bármilyen furcsa is leírni de nekik a trafizás megélhetési bűnözés :D

    Amúgy meg vezetni sem szeretek... annyian bénáznak, hogy az már unalmas nagyon és fárasztó... amikor debrecenben a laktanyánál fogja magát és a zöld merci kamion a záróvonalon átjön és úgy előz egy kispolsikit mit lehet erre mondani??? (2+2 sáv)... Vagy amikor a helyi járatos busz indexel főúton még jobbra mire mellé érek meg megugrik ki balra? Én meg át a forgalom elől elzárt területre? A buszosokat amúgy sem szívlelem de esetemben szerintem érthető a dolog...

    Ui.:

    Sokszor meg olyan kicsik is amúgy a parkolóhelyek, hogy ha szabályosan állok be egyet elfoglalva akkor kilóg az autóm feneke pedig ugyan 4,5 méter és évjáratát nézve nagy autó de ma már inkább csak átlagos az új autók között és akkor még sok esetben 300ft/óra...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz g.gergo #13001 üzenetére

    Fogod magad és elmész egy nagy bontóba és talán ott lesz de nem valószínű, hogy karcmentes darabból bárhol is lenne használtan vagy annak akkor van ára is vagy fogod magad google a barátod meg vatera, teszvesz, onlineapro, duen és még a többi több száz aprós oldal és keresgélsz vagy keresel valahol pl az opelforumon egy G astra fórumot és ott beírod, hogy kellene vagy beírod ott majd a fórumban a lap alján az alkatrészt keresekbe és hátha van valakinek egy poros de karcmentes dísztárcsája fillérekért bár ára ott is megvan mindennek :)
    [link]
    Itt meg kell kérdezni, hogy egyet tud-e hozni

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Daywalker #13136 üzenetére

    Igen, és csak pár szabályt érdemes betartani ha műszakiztatás a cél:
    E betű még csak nem is lényeg nem nézik legalábbis 3 műszakiztató hely alapján mondom:
    -ne lógjon jobban ki mint a lökhárító tehát az autó végéhez állva egy vonalban az autó legjobban kiálló részével ne lógjon ki
    -ne legyen hangosabb mint széria autókba szerelt kipuff és itt sokat engednek azért mert vannak gsik is gyárilag és morgósabb autók de a herélt dobokat nem szeretik...
    Felfogatása rendben legyen de ez már csak a te érdeked :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz szente #13141 üzenetére

    Kétségtelenül ez a legolcsóbb és leghatékonyabb módszer.

    Mindent át lehet rakni.... mindent.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz VR6-Fan #13161 üzenetére

    "95-össel nem olyan fickos a kocsim, no meg a párás levegőt se szereti..."

    Ez jó ;] Így biztosan eltűnt vagy 50 lóerő a párás levegőtől meg tiszta pára lehetett az autó ami ugye plusz súly ami kb vagy 30 kiló tuti volt... így mondjuk meg is lehet érteni :D

    ;] ;)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz VR6-Fan #13169 üzenetére

    Elhiszem csak kicsit olyan mint amikor az F1-ben fogja magát a versenyző és az első kanyarban nekiszáll a gumifalnak majd elmondja, hogy:
    -alul kormányzott volt az autó
    -a fék túlmelegedett
    -a motorerő csökkent
    -vibrációt éreztem az autó hátulja felől

    És mindezt kb 500 méter után :)

    Nem tudom mennyire érzékeny rá vagy sem de pára volt a másik autónak is, átlagban 95-ös benzint használnak, és 3-dikban mennyivel mentél, hogy nem érted utol? Nekem 160-at is fut harmadikban ha nagyon muszáj.

    Amúgy neked mennyit jelent a jobb üzemanyag? Hogyan érezhető a hatása? Csak, ha már így szóba került elképzelhető, hogy én az X20XEV + V Power Racing üzemanyaggal magasabb fordulatszámig tudom pörgetni? Mintha annyiban lehetett volna észrevenni változást a tiszta v-powerrel, hogy 5e fölött is olyan mintha még húzni akarna jóval tovább is és olyan tisztább hangja van mint ami még dolgozik és nem érezni feljebb sem, hogy na itt a motor vége és nem engedi tovább és hallani, hogy már leszabályzás közelében van és üveghangon megy hanem még húz? Vagy ez csak az általános bebeszélem magamnak dolog? Amúgy 5 literrel mentem 140 kilométert vele jó ez ultrapapásan és főúton és tempomattal :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz VR6-Fan #13172 üzenetére

    A leszabályzás az fix persze csak olyan mintha 95-össel már nem lenne elég nafta a motorban a racingel pedig igen és ezt lehet hallani is a hangján, a 95-el kelletlenül forog leszabályzás előtt és ez egy kb 500-1000-es tartomány jelent nagyon nem tudtam kideríteni, hogy mit tudhat mert ugyan tankoltam belőle 55 litert de utána beültünk 4-en és telepakoltuk a csomgatartót és irány a balaton :) A fogyasztás így is baráti 7,5 l/100 kilométerre jött ki ami nem rossz ha figyelembe vesszük, hogy ebben van hegymenet, pesten több óra gurulás centinként, városi közlekedés és, hogy végig megvolt pakolva az autó ami így összesen csomagokkal együtt kb 1,85 tonna volt.

    Nekem a kettes az 90 fölött ér véget valamivel a harmadik az még tempós aránylag és 160 a vége a 4. és 5. passz a vége pedig 220 kereken gps szerint is bár 2 hónap és elmondhatom, hogy 2 éve mentem ennyivel azóta 200 fölött sem volt a mutató, idén meg asszem talán a 170 volt a max vele autópályán de az is csak 1x.... nem kell sietnem annyira úgysem sőt... most tervezem, hogy többet pihentetem a kocsit és robogóval járok amikor elég az is mert sokszor úgyis csak egyedül utazok, a parkolás is nehézkes mivel nincs hely sehol sem, olcsóbban is megúszom és közben nem az autóm hanem egy ki izé robogó amortizálódik :) Szóval haladunk... 75 LE, 115+ LE, 136 LE, 5 LE :D

    Bár száguldozni nem szoktam sőt többnyire papás vezetés van beiktatva azt én is imádom amikor főúton mennek előttem 70-es tempóval majd amikor mellé érek akkor lepadlózza és általában ez mindig akkor történik meg amikor jönnek szemből és sietni kellene :) De már megszoktam, erről szól az egész közlekedés.... én is hibázok néha... idén eddig egyszer sikerült pont kb 1 hete, ki akartam kanyarodni egy útra amit nem lehet belátni és jött is a megszokottnál gyorsabban egy scenic én pedig az átlagnál kicsit lassabban indultam el így megálltunk az úton egymástól mondjuk így is méterekre de mindketten néztünk majd mentünk tovább. Az már érdekesebb amikor 4 sávoson középen dupla záróvonal és azt látom, hogy jön egy xy jármű + talán egy kispolák a belsőben majd egy nagy zöld merci kamion fogja magát és átjön az én sávomba (belső) és ott előzi meg a kispókot és most hirtelen csak ez jut az eszembe de pl rengetegen vannak akiket pl megelőzök és visszaelőz "mert csak" alapon ami nagyon bosszantó tud lenni de csak azért mer én megyek pl már 100 kilométert fixen 90-re állított tempomattal majd utolérem és mindenféle váltás és gázadás nélkül megelőzöm és megyek tovább majd jön és visszaelőz persze utána sem megy 90-es tempót csak pl 82-vel.... na meg ugye sok van olyan, hogy fiatalok, még övék a világ és új a trabi.... új már harmincadik tulajánál :D és még ő is bizonyítani akar... menjen felőlem... a legjobban akkor nevetek amikor valaki jön nagyon közel és pl az adott útvonalon már jártam és láttam a trafit, hogy mérnek... és azt ugye nem szeretem amikor a visszapillantó tükörben a mögöttem lévőnek nem, hogy a rendszámát vagy orrát már a motorháztetejét sem látom csak a szélvédőjét... olyankor szépen indexelek jobbra, hogy előzz... mondanom sem előznek is... vissza kettő városban is fel egészen 80-100-as tempóig mert ugye engem aki 50-es tempóval halad csak így lehet megelőzni biztosan utána meg lehet elgondolkozik rajta, hogy nem olyan jó ez a részing az utakon :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz VR6-Fan #13174 üzenetére

    Ezzel csak az a baj, hogy a 82 éves Ronaldinho bácsi (csak mert a Józsi, Béla, Géza, János, Feri bácsi már olyan... elavult, 50 év múlva csak Dzsennifer nénik lesznek és Ronaldinho bácsik :D ) Szóval Ronaldinho bácsi már ha sétál sem lát jól és városban is 20-as tempóval halad hogy egyáltalán lássa, hogy merre viszi az egyenes út na ha ő főúton kötelességtudatból 90-es tempóval fog száguldozni.... ajjaj.... :D Így is olyan öröm látni a fejkendős mamikat dacia logannal vagy leginkább kockaladával közlekedni index, világítás, bekötés nélkül... minek az öv? Hiszen ott a fejkendő és az otthonka és a gumicsizma!

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz VR6-Fan #13177 üzenetére

    Én újabban még arra álltam rá, hogy ha a zebránál van valaki akkor átengedem szóval nem várom meg, hogy lelépjen hanem ha látom, hogy várna, hogy átmenjen na megállok és mehet... hogy mennyien dudálnak ilyesmiért...

    A másik: 4 sávos úton ahol a két szélős inkább csak parkoló sáv vagyis az volt ma már semmi csak úgy van mert megállni sem lehet ott de lehet akár olyan út is ahol forgalom is van mindkét sávon... na ott pl én megyek a belső sávban és már sétál a gyalogos de látom, hogy a külsőben meg jön sumáker a ladával 70-es tempóval na volt már, hogy fogtam és úgy álltam meg hogy a két sáv közepére... nem szabályos de inkább dudáljanak fél percig mint, hogy a helyszínelést kelljen órákig várnom + az is gyakori, hogy a külsőben nincs senki és én a túloldalról érkező gyalogost elengedném és amikor pont előttem van valaki mögém ér... na ilyenkor sokan kiteszik az indexet és lassítás nélkül jönnek tovább... na olyan is volt már, hogy fogtam és annyit tudtam haladni, hogy a gyalogos is megmaradt de kifordultam a külső sávba pont annyira, hogy útban legyek.

    Na de nem vagyok én sem szent pl rendetlenül keresztbe állok meg két parkolóhelyen a bevásárló központokban de mindig csak ott ahol amúgy is van üres hely bőven mert senki sem bír még 10 métert sétálni és nyugodtan parkolni inkább mindenki ha teheti beáll a bejárathoz legközelebbi helyre mint a heringek... én pedig meguntam, hogy minden pancser rám nyitja az ajtaját... sokba kerül a díszléc fényezése is az ajtó szintén és nem hagy senki sem névjegykártyát maga után :(

    Motorost én is elengedem de azokra rádudálok akik olyan hülyék, hogy nagy széles motort vesznek és szó szerint átküzdi magát a lámpánál álló autók között nagy nehézségek árán és csak arra dudálok aki akár csak a ruhájával hozzáér a tükrömhöz ezek jellemzően a csak hétvégén motorozó vállalkozók nagy dögökkel és minimális vezetési tudással de hát neki az jár, hogy előre guruljon igaz utána lefullad még 3x meg meglöki magát + úgy megy mint aki részeg mert a nagy döggel nem bír de jó nézni ahogy szerencsétlenkednek mert ugye többnyire csapatokban járkálnak :)

    Ha motoros előz is lehúzódok mindig jobbra ha bringást előzök pedig többnyire teljesen átmegyek a másik sávba, én is bringázok néha, öcsém is bringázik tudom, hogy milyen rossz amikor csak centikre van mellettem egy autó.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Manitou #13185 üzenetére

    És szerinted 87 lóerővel meg is futja a 200-at?

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Manitou #13187 üzenetére

    Inkább hosszú lejtő és sok rozsda :) (könnyebb legyen a verda :) )

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz adorjant #13190 üzenetére

    G asrtából volt már OPC? :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz adorjant #13192 üzenetére

    Jaaa hát tényleg de csak mert ugye még tavaly is árulták akkor meg már volt OPC de amikor megjelentek még ilyen nem is létezett ez kavart be, na mind1 :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    Mai meló: a hátsó ülés támlája cserélve, most már középen is 3 pontos öv van, még egy jbl erősítőt szereztem így a mélynek lesz egy két csatornás a 4 ajtóban lévő hangszóró pedig a 4 csatornásról fog menni :) Részben be van kötve de még lesz egy kis meló vele....

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz fero02 #13377 üzenetére

    ;]

    Fejegység
    Sony Xplōd MEX-BT3600
    FM/CD/MP3/BT/USB/AUX, távirányítóval
    Erősítő
    JBL GT5-A604 4 csatornás erősítő
    JBL GT5-A402 2 csatornás erősítő
    Hangszórók
    Első ajtókban: JBL CS2165C + magas hangszóró
    Hátsó ajtókban: JBL GT5-502 + magas hangszóró
    Mélyláda: JBL CS1204 hangszórós JBL láda
    Egyéb
    SAL 1 farad kondenzátor
    SAL aranyozott akkusaruk
    Kábelszettek

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Jim Tonic #13379 üzenetére

    Kondi nem is lenne még ekkora rendszerhez szükséges így ez is több mint kellene :)

    Fej: igen, kerestem már másikat de még nincs megfelelő utód de ha tudsz olyat ami: usb, bt, aux-ot tud hátul 3 pár rca csatija van és elérhető áron adják akkor ne tartsd vissza magad mert lehet köv hónapban lecserélem :) Butább nem lehet okosabb igen, egyedül a CD rész ami mellőzhető, úgyis 8 gigás micro pendrive van benne.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Jim Tonic #13382 üzenetére

    Jelenleg ami esetleg megjátszható az a kb 35e +/- pár ezer kategória lenne.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    Nyugi emberek! :)

    Nem járok hangnyomás versenyre, nem is demo autót építek csak egy számomra megfelelő hifit rakok össze :) Fejegység 50e volt, tud mindent amit a mostaniak és pl a 3 pár rca csatinál a fejek nagyja elvérzik vagy a BT hiányzik vagy más baja van pl nem tetszik egyszerűen :) Ma néztem pár alpinet, 40e lett volna egy BT+USB változat nem tudom milyen kimenetekkel de az tetszett majd egyszer lecserélem tuti pl egy szép kijelzőnek örülnék amin normálisan lehet pl a 8 gigás pendriveon számokat keresni mert a sony 1 soros kijelzője erre alkalmatlan sajnos :(

    Egyébként be van kötve minden :) Nagyon jól szól, hangerő kb: ami eddig volt 20-as az most 5-ös hangerőn szól és sokkal tisztábban. Mély is megvadult, a kis jbl erősítőn van bass boost is (na nem mintha használnám :D ) Ma csak 30 méter vezetéket húztam be :D 1,5-ös hangszórókábelt és 2 rca kábelpárt :) Minden szépen rögzítve, az összes kábel bandázsolva így egészen jól mutat csak éppen az erősítők nem látszanak úgysem pedig a két narancssárga JBL logó jól mutat :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz graffin #13394 üzenetére

    Használhatóak azért bár pl GTC esetében egy 1.4-es motor olyan mint aki bmw 710-est venne :) (7-es bömös 3 hengeres 1-es alto motorral :D )

    Szóval kicsit alul motorizált de hát na ki mit bír megfizetni ez csak ilyen.

    Amúgy ismerősömnek is 1.4-es h astrája van de nem hallottam panaszkodni róla.

    Nekm kb 10 kilóra jut 1 ló de előző verdám 8 kiló/lóval jobban állt és virgoncabb is volt azért :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Tomoty #13412 üzenetére

    Astra H 1.8
    125LE/170NM
    10,8s 0-100
    198 km/h végseb
    1278kg

    Octavia RS diesel
    170LE/350NM
    8,5s 0-100
    225 km/h végseb
    1430kg

    Sehogy sem tűnnek úgy, hogy egy ligában játszanának még akkor sem ha a skoda nehezebb :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Zewa #13435 üzenetére

    Röviden: 1.6-ot ha B vectrát akarsz és néha még viszel is valami terhet vagy beülnek melléd ne vegyél. Az más kérdés, hogy híresen a legrosszabb motor az opel motorok között az az 1.6-os és kevés is egy b vectra méretű autóhoz pláne megpakolva de még csak kevesebbet sem fog enni mert erőlködik ellenben nem megy és jó eséllyel öntheted bele az olajat úgy mint egy kétüteműbe mert sokaknak 1000 kilométeren az is megeszi az 1 litert mint egy robogó :( Mellesleg az 1.6-osokkal van a legtöbb baj is ahogy én olvasgattam eddig mert ugye ki vannak hajtva nem úgy, hogy nyomják nekik mert minek is tennék hanem le vannak terhelve nagyon. Egyébként sofőr és elvárásfüggő is a dolog mert ha csak gurulni akarsz A-ból B-be akkor megteszi de nem kívánom, hogy 1.6-osba ülj 5 fővel megpakolt csomagtérrel és bekapcsolt klímával, világítással, rádióval stb... épp az M3-as pest előtti emelkedőire kerülj mert még a külső sáv is gyors lesz :( És akkor itt jön, hogy ha nem tudod maximálisan kihasználni az autód akkor meg inkább egy G astrát kellene venned ezzel a motorral az jobb választás lehet.

    Az enyémre ne alapozz amúgy semmit se mert eléggé át van alakítva minden téren :)

    Ui visszatérve: rs dízel skodában ültem, annak az én x20xev motorom sem ellenfél és kombi volt és 4 fővel....

    Ugyanakkor hegyi részeken tetszeni szokott, hogy jönnek mögöttem olyanok akik nagyon meg szeretnének előzni de 1-2 körforgalom vagy húzósabb kanyar és lemaradnak elég rendesen :D (ez az irmscher futómű a vectra alatt egyébként nagyon brutál, mondanom sem kell, hogy kanyarokban nem nagyon dől az autó sőt szinte semennyire de nekem kapaszkodni kell elég erőteljesen a kormányba és a váltóba.... igen, valami sport ülés jót tenne ilyenkor de nem csúfítom el vele az autóm :) ).

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Zewa #13430 üzenetére

    Bár már írtak párat de kiegészítem mi az eltérés a B1 és B2 között:

    Középkonzol gombok szögletesek, a műszerfalon a km állás feljebb került és egymás mellett van a napi és az összes megtette mert B1-ben csak 2 méteres ember látja anélkül, hogy előrehajolna :) Lökösök szögletesebbek és valóban egyben vannak valamint a ködlámpa már kis kerek lett és fekete takaró elem van előtte (mert ugye nagy dolog lett volna magát a lököst azon a ponton is áttervezni :D ) a hátsó lámpa az új csomagtérajtót követi ami kicsit szögletesebb, másabb a díszléc is ott valamint mindegyikben síküveges fényszóró van ami már egybe van az indexel, másabb a távirányító is mivel egybe van építve a kulccsal. Megjelenik a 2.2-es és 2.6-os motor. Állítólag az alkatrészek nagyja eltérő bár amikor venni kell valamit hozzá a leírtakon kívül minden megegyezik a két autó között de biztosan véletlen :D Ja: másabb a gyári dísztárcsa is és króm a hűtőmasz mert B1-ben az az autó színére van fújva, felszereltség meg attól függ, hogy anno ki mit rendelt az adott autóba.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz hvb #13460 üzenetére

    Gondolom a motortartó bakra gondolsz. Annak nem lenne szabad zörögnie :( Nem lehet, hogy a vezérmű szíj burkolata nincs rögzítve? Vagy valami a környéken?

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz dreed #13468 üzenetére

    Nekem 1 mm volt leszedve C20NE motorról, már az is soknak számít de 95-ös benyával még szépen ment :) Sokat sem fogyasztott és szép volt a hangja is és húzott is rendesen....:)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz TasiA #13470 üzenetére

    Olyan 125 lóra saccolták de akkor majdnem volt is annyi :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz tzsolesz #13495 üzenetére

    Nekem is meghalt egy Bosch Silver Exide Premium S3-as 72Ah-s 2 év után.... Exide Premium 72Ah azóta is bírja... (benzines autóban egybéként). A bosch elkezdte ereszteni a sav gőzt vagy savat, passz mindenesetre sok kábelt kellett újra szigetelni miatta...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Jim Tonic #13526 üzenetére

    Jaja, hallottam ilyet én is igaz ott nem rendőr felni volt csak egyszerűen az ET szám eltért és megvágták miatta az illetőt pedig más hiba nem volt a gépezetben... Nekem is előműszakin pl a rendszámtábla világítás kiégett... ugyan a kéziféken is kellett állítani (opel betegség a tárcsás-dobfékes hátsóféknél) de mondta a vizsgabiztos, hogy már csak a világítás hibája is elég a bukáshoz...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz donathi #13560 üzenetére

    Ha jól sejtem valami ilyesmi a motortered [link] szerintem gond nélkül belemegy a magasabb akku, általában az akku hosszával szoktak gondok lenni.

    Nekem is Exide van (hanyadik alkalommal írom le mostanában??? mindenkinek akku gondjai vannak :) ) és meg vagyok elégedve vele bár 2 literes benzines az autó, extra hogy mi van maradjunk annyiban tuti van annyi áramfogyasztóm mint egy full extrás bármilyen autóban pláne ha beleveszem a komplett hifit is és én is használom rövidebb távokra is és nincs gond vele. Indítóárama pl 72-esek közül az Exide Premiumnak a legmagasabb tudtommal ami neked fontosabb adat lehet mint számomra :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    Én kb 4x voltam szervízben mire sikerült úgy beállítani, hogy senki sem villog rá, tényleg senki és én is jól látok és 3 pár xenon szett van bent és a B2 vectra fényszóró de arra is figyelni kell, hogy tiszta legyen ja és nekem is kb a mostani ami már a sokadik márkájú szett ami a legjobb, ez is gyorsan gyújt be, hamar megvan a max fényerő és kb valóban jól helyettesíti a halogén izzót és a rendőrök sem szólnak érte sőt... este jön szembe a rendőr nekem meg ugye xenon van akkor sem szólnak nem villognak, semmi...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz TasiA #13571 üzenetére

    Nagyban függ a fényszórótól is a dolog valamint a xenon cucc minőségétől vagy inkább fizikai adottságaitól, van amelyik alá még én is kis kerek alátétet raktam, hogy hátrébb legyen kicsivel mert úgy volt jó volt amelyiknél meg reszelés volt a vége a mostani meg úgy jó ahogy van. Ha alapvetően nem passzolnak azon nincs mit állítani ellenben ott is el lehet érni, hogy ne vakítson csak akkor látni sem lehet vele... szóval melós mire van egy olyan, hogy látni is lehet, másokat sem vakít és azt mondja a szervizes is, hogy jó a vetítési képe (próbálgattuk, hogy milyen halogénnel és milyen xenonnal, xenonnal minden vastagabb, erősebb de a helye ugyanott van de ez csak a mostani szettre igaz!

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Jim Tonic #13581 üzenetére

    Én úgy csináltam, hogy az antenna kábele köré van csavarva a GPS kábele ami egyben az FM adója és úgy csak bizonyos hangerő (ami nem kevés) fölött hallani sistergést de messze jobb mint a transmitterek amik szivargyújtóba mennek (volt olyanom is + adtak kölcsön is + az antenna sem az autón kívül van hanem a transmitternek az antennára egyenes rálátása van nálam (B vectra :) ).

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz adorjant #13618 üzenetére

    Meglett akkor a szett... milyen gyártója van? Martinos?

    Jól megnézted, hogy valóban 4300-e? Mert eladják a sok 6000-est is 4300-nak átírt adatokkal :(

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz adorjant #13621 üzenetére

    Alapvetően nagy eltérések nincsenek, már az újabb szettek elég jók, sokkal jobbak mint pár éve.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz TasiA #13628 üzenetére

    Hát, elég gázos egy banda az biztos de garancia téren vállalhatóak valamint újabban tűrhető cuccaik is vannak de pár éve még a tacskó/kóra is jobbat adott el mint ők :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz szente #13638 üzenetére

    Gyári rádiót használsz? Vagy utólagosat? Neked a felső sorban ír ki dátumot a fedélzeti és közben nagykijelzős?

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz szente #13645 üzenetére

    Nekem is B vectrám van :) [link]

    Van gyári is ami CD-s rádió ha neked megfelel vagy az alap az kazettás. Amúgy oda max a dátumot írja ki mást nem fog soha sem ellenben meg lehet csinálni, hogy utólagos rádiónál a dátum mindig ott legyen.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz szente #13648 üzenetére

    Hmm...

    Neked milyen kijelződ van? Csak mert akkor ott nálad valami nagyon el van cserélve...

    Olyan a kijelződ mint az enyém?

    Felül 1 nagy egység, alatta egy ugyanakkora alatta pedig az óra, neked is ilyen? Mert ha ilyen akkor középen kellene lennie a dátumnak mindenképpen felül ezek a fogyasztást írják és egyéb adatokat ki vagy hőmérsékletet pl a dátumot a nagykijelzős csak a középső sorba írja ki az órát pedig alulra.

    De lehet, hogy neked kiskijelzős volt és arra dugtak egy nagy kijelzős LCD-t ezért ír ki neked mindent felülre vagy én se tudom mit kavarhattak de valami biztosan nem passzol abban az autóban.

    A rádió vagy cd-s rádió a középső sorba ír ki nagykijelzősnél, kicsinél gondolom felülre. Ahova a fedélzeti ír ki az meg a felső sor.

    Ez a nagy kijelző:
    [link]
    Ez pedig a kicsi:
    [link]

    Melyik van neked? Ha jól sejtem neked a kicsi.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz szente #13655 üzenetére

    Az elektromos antenna vezetékét de vigyázz vele mert ha azt elvágod akkor nem kap áramot az antenna erősítő sem ami a kapatartó alatt van így jelentősen romlik a vétel is persze. Persze erre is van megoldás: a kábelt elvágod, az antenna erősítőt pedig fixen rákötöd a csomagtér világításának a vezetékére mert az elbírja így igaz, hogy folyamatosan kap áramot de nekem már így van egy ideje és nincs vele gond, a vétel is jó és a dátum is mindig ott van bár nekem a nagy kijelzős van.

    Egyébként meg ne vágd el hanem vegyél egy gyári rádiót és akkor oda fogja kiírni a csatorna neveket és persze menni fog a multikormány is.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz csaresz002 #13656 üzenetére

    Mit is léptetne? Neki így kb olyan kijelzője van mint egy f astrában vagy fapad g astrában, annyit ír ki amit látsz, kis kijelzős ír ki egyáltalán fogyasztási adatokat?

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz csaresz002 #13661 üzenetére

    Elvileg pedig nem kellene, akkor neked már ott valaki valamit átbuherált na meg ami nem mind1 most jut eszembe: az, hogy milyen a fejegységed mert ugye ez ISO kábel specifikus dolog erősen, nekem a sonyhoz ami direkt opel-sony két kábelt kell átkötni, 1-et elvágni egy harmadikra meg ráforrasztani, hogy minden úgy működjön ahogy azt én szeretném :D

    Ui.:

    Amit linkeltem ott csak a kijelző mérete a lényeges, az futógabi féle BC beépítése utáni állapot! Az valóban ír ki mindenféle adatot de szerintem alapból egyik kis kijelzős sem ír ki ilyesmit.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz csaresz002 #13663 üzenetére

    Igen, az erősítők :)

    Kb azért lehet benne amiért már én is láttam pár olyan vectrában amiben szintén nem volt bc.... olyat bett a bontóba, berakta és kész :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Jofi81 #13672 üzenetére

    Általában kívül mattul.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Jim Tonic #13671 üzenetére

    Számoltam....

    És úgy néz ki, hogy 5e forinttal lesz több az ÉVES díjam mint az eddig NEGYEDÉVES..... létezik, hogy ez igaz? :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz _seth_ #13674 üzenetére

    Sőt.... újraszámoltam tehát most évi 45e volt, jövőre pedig kiszámoltam pontosan: 20e lesz az éves. Majd úgy ütemezem, hogy félévente 10-10 az korrekt :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák