Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Jim Tonic #13947 üzenetére

    Most, hogy ki hány autót látott és mit ír róluk az egy dolog, de ha én beülök és nekem kopogós műanyagnak tűnik több ponton is ráadásul még csak nem is rücsis, hogy kicsit jobb érzés legyen akkor engem nem az fog érdekelni, hogy XY szerintem meg nem az... amúgy is szűk is a hely benne elöl is ugyan szép mert körbeöleli az utasokat az autó de ehhez meg kicsi ez van. És, hogy a magam 180 centijével hátul a fejem hozzáérjen a plafonhoz és, hogy 5,5 misitől indul az ára és 1-2 extrával már jóval több a csúcs meg 13 misi szerintem még kicsit drága persze a kategória társak is azok de hát ez van. Én sokáig állítottam, hogy jó lesz mindenkinek és hogy mekkorát ugrik vele az opel minden téren ami mondjuk igaz is lett mert valóban felzárkózott szerintem minden téren de még mindig van hova fejlődni. Az biztos, hogy nem tekinthető semmilyen téren sem folytatásnak az insignia pl a c vectrának vagy más hasonlónak.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák