Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #70277 üzenetére

    Régen láttalak hasznosak voltak anno az írásaid

    Nem nagyon erőltették az elején ez szóba se került Vincentről dumáltunk. Én mondtam hogy nézünk utána múltjának és nézzük meg . Engem az ár győzött meg és ha azt láttam volna hogy ramaty a tv ott hagyom.

    Amit láttam okoskodásnak az a biztosítás mondták hogy azzal adják ennyiért mondom oké . Még így is benne voltam a régi keretemben amit meghatároztam csak hajlandó lettem volna túl lépni rajta ha kapok olyan pluszt ami meg éri ( pl BW soundbar vagy 806 on az Ambilight)

    Ambilight hiánya zavar a legjobban ezt majd lehet megoldom a jövőben . Elég sok LED szalag lesz a lakásban . Evo panel meg nem fontos nekem egy gombnyomás redőny lemegy ( tudom vannak egyéb előnyei plusz jobb chip)

    Bár még pár hét lesz mire felrakom mert még dolgozunk bent a lakáson és így nem merem felrakni csak ha már mindennel végeztünk.


    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák