Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobojszan

    tag

    válasz KTTech #50259 üzenetére

    Köszönöm szépen! Igazából nem cserélném le a TVt, mert most is egy LG 4k van fent, bár már egy 4 éves darab és nincs benne HDR, meg van kivetítőm meg a hang is erősítőn jön, szóval van DTS, csak képezeljétek, kijött a Digitől egy emberke és átkötötte a kábelezést optikaira, viszont a nagy munkálatokban a balfasz valahogy nekidőlt a TVnek és ezt csinálta:

    A szerencsétlen idióta állatja ahogy kihúzta a gépemet a TV alól valószínű vállal nekidőlt az elejének és megreccsentette a képernyőt! Viszont én pont nem voltam itthon amikor csinálta, csak beengedtem és kiengedtem. Azt tudom, hogy amikor jött akkor még semmi baja nem volt a képernyőnek, mert bekapcsoltam valamit megnézni, csak el kellett szaladnom közben és kikapcsoltam. Amikor elment meg csak kiengedtem aztán siettem a dolgomra. Hazaérve tapasztalva a hibát azonnal visszahívtam és kérdőre vontam. Mivel nem vagyok egy verekedős fajta, pedig itt kinyílt a bicska a zsebemben, nem tudtam mit csinálni, mivel Ő letagadta, hogy hozzányúlt volna! Pedig egyértelmű, hogy hozzányúlt, mert több dolog sem volt a helyén a TV körül! Én meg annyira vigyázok a cuccaimra, hogy a TV keretén még rajta van a védőfólia is kibontás óta! Írtam a Diginek egy panaszlevelet, de eddig nem válaszoltak! Ti mit csinálnátok, a verekedésen kívül? Ja és akkor CX lesz valószínűleg a nyerő! Viszont fali konzolra lesz rakva, tapasztalat szerint mennyire bírja a ki-be húzkodást? Nem szeretném ha ez is megreccsenne!

    [ Szerkesztve ]

    God of War Rank : Chaos

Új hozzászólás Aktív témák