Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Vodike #33094 üzenetére

    Keress már rá nekem, te biztos találsz ilyen eszközt :U

    Vkp: igazából a lényeget nem tudja a broadlink. Nem tudok google home-al rutinokat indítani. Tehát hiába van egy rakás eszközöm hozzáadva, és mondhatom neki, hogy kapcsolja be a TV-t, de ha van mondjuk egy házimozizós rutinom amit végre akarok hajtani google assistant-al azt egyszerűen nem lehet. Csak az eszközöket szinkronizálja be a google home-ba, a rutinokat nem. Így egy kicsit nyeletlen fejsze. Nem mélyedtem bele, hogy ez home assistant-al vagy ifttt-vel áthidalható lenne-e. Az ewelink tudja minden cuccomhoz. Volt a fiókban egy sonoff rf bridge-em amit tudok a redőnyökhöz használni de a multimédiához IR kell. Ezért keresek valami kompatibilis eszközt.

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák