Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz bugizozi #5933 üzenetére

    Nagyon szívesen! Én is örültem az osztrák beszámolónak, ha idén nem viszi el a rezsi a rávalót, lehet tavasszal szervezek oda én is egy utat magunknak. :)

    Ha kérdés van, még szívesen írok róla. Gyerekeknek (meg nekünk is) hatalmas élmény volt, valamint első nap későn érkeztünk, így aludtunk rá egyet és másnap dupláztunk.
    Rattenmühle-t nagyon ajánlom, 4 éves lányom kérte, hogy üljünk fel újra. Ott mondjuk 20-25 perc várakozás van. 6 éves fiam utálta... Mondjuk ott aztán van hirtelen irányváltás bőven.

    Van egy kis arany és drágakő, valamint fosszília mosó is. Egységcsomagokat lehet kapni 5 és 8€ között és egy kis tasakra való apróságot lehet mosni a vízben. Fiam oda meg vissza van amúgy is az Ausztrál aranyásók műsortól, így ő visítva ujjongva mosta a pirit meg hegyikristály darabokat, arany meg gyémánt "néven".

    Vizes játszóterekből amúgy van több, az egyiknél csörgedezik mindenfelől a víz, lehet pár zsilippel meg tekergetős dologgal szórakozni. A másik egy hajós, ott zsetonért halomra lehet lőni egymást vízágyúval. A harmadik a patkányos mögött van, gyerekeknek az tetszett a legjobban, ott többféle kis szökőkútforma vagy vízspriccelő van, meg időnként egy bitang nagy dézsából felülről teleönti a placcot.


    [ Szerkesztve ]

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák