Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz devast #40728 üzenetére

    Nem, nem mennék, felesleges nekem 4070-nél (3080-nál) nagyobb tempó, mert FullHD-ban játszom, a 4070-es megjelenése előtt alapból használt 3070-et terveztem venni, mert nekem annak a tempója is bőven megfelelő lenne egy ideig, de ha már a 4070 ugyanakkor a fogyasztásból többet ad, akkor veszem inkább azt, számomra műszaki szempontból pont s 4070-es a tökéletes kártya, mert alapból nem akartam 200-220 Watt fölé menni. 4070-es extrái (3070-hez képest) nagyon jól jönnek majd, mind a DLSS 3 és az AV1 enkóder is, de főleg a 12 GB VRAM. A számomra fontos játékokhoz a 4070 bőven elegendő (ahogy mondtam, eredetileg 3070-nel is elégedett lettem volna), annál nagyobb kártya az én esetemben értelmetlen pénzkidobás lenne, és amint szintén említettem, nem megyek 200-220 Watt fölé VGA esetén. Sokkal ellentétben én tökéletesen tisztában vagyok az igényeimmel.
    Most már csak abban reménykedem, hogy a PNY XLR8-as custom design itthon is kapható lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák