Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Zsohi #30481 üzenetére

    szvsz 32GBre valtassal jobban jarnal, azt van mar ami biztosan szereti.

    40% teljesitmeny attol fugg. ha megy es tisztan GPUlimites vagy (pl pCars2 harom kijelzovel, Dirt Rally harom kijelzovel), akkor +100% kb megvan. rosszabb esetben is legalabb +80%

    ha nem megy, akkor meg semmi. 2019bol egyedul a Far Cry alatt ment a multigpu, az annal korabbiakat meg par extrem kiveteltol eltekintve (szimulator + surround) egyedul is gyonyoruen bir egy 2080ti.

    en tavaly nyarig multigpuztam ket 290Xel, ahol ment ott gyonyoruen skalazodott, de a vege fele mar leginkabb csak azert nem csereltem, mert a vizet nekem egy het teljesen atepiteni, idom meg nem volt. aztan lehalt az egyik kartya es az kb egy 1080ti -> 1060 valtassal ert fel :DDD.

    mondjuk persze ha be tudsz szerezni egy kartyat vizesblokkal nyomott aron es tudod, hogy megy a multiGPU abban amit hasznalsz az mas, a 850Wos tapnak meg meg kb elegnek kene lennie tuning nelkul. hutes problemasabb, ha raszabaditasz 700Wot a jelenlegi vizkorodre azt erezni fogod. nalam a ket 290x + 3820 / 1800X mellett amig csak egy kartya ment teljesen csendben volt a rendszer (kb 500W a koron), ket kartyaval (kb 800W a koron) viszont ugy volt kozepes hangja, hogy en siman felengedtem 45-50 fokig a folyadekot es szo szerint korbe van radiatorozva az NZXT 630am. ugyanez a hutes jelenleg az 5700XTvel azert hajtja 4-5Vn a vezerles terhelve is a ventiket, mert lejjebb attol tartok, hogy megallnak. ket VGAt keves haz bir el kellemesen, foleg, ha csend miatt van vized.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák