Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz BeZol #6615 üzenetére

    Moderátorként nem ignorálhatok senkit, különben hogy szankcionáljam? ;] :DDD

    Egyébiránt mennyire éri meg Z790-es lapból ddr5-öt választani? mert ugyan az órajelek magasabbak, de a késleltetésük elég gyík. Vagy maradjon a cl16-os 3200-es ram kit aztán ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • SkyTrancer

    senior tag

    válasz BeZol #6615 üzenetére

    Ne álljon égnek a hajad. Én kímélő üzemmódban használok mindent és minden cuccomat.
    Vannak 10-15 éves cuccaim is karcmentesek stb..
    Nagyon vigyázok rá, és figyelem, hogy minél tovább legyen "új" állapotú :)
    Ha majd eladásra kerül a sor, akkor azt lehessen mondani őszintén, hogy megkímélt és vigyázott darab. :D
    Ha szükséges valamelyik játéknak a nagyobb teljesítmény, akkor ott van, sok kéri is, de igyekszem úgy használni és mindig is minden kártyát procit teljesen mindegy mi az úgy használtam hogy ha 100% lett volna valami, akkor az nem lett :D mert vissza lett véve a grafika, vagy ha már az sem segített akkor fix 50 fps esetleg
    Én egy 165 hz-es monitoron játszom, de mindig 60 vagy ha nagyon kényelmes akkor 80 fps re korlátozom, így mindig minden vga csak takarékos üzemmódban ment, és némán.
    Szeretem megkímélni a dolgaimat. 2080-ról váltottam, az is így "élt nálam"
    Csak szegény már nem bírta, hogy azért szeretem ha kinéz valami valahogy :Dés úgy már nem volt ritka a 90-100% a 60fps-hez szóval mennie kellett... :)
    Így viszont tényleg 100 watt körül megy a 4080 és ehhez a látványhoz a többi kártya többet kért már. Szóva jó ez így.
    DLSS3 is amíg nem lehet korlátozni az fps-t addig nálam fejeltős.
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák