Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eight

    senior tag

    válasz harambe93 #33894 üzenetére

    Nekem volt egy fehér 3080-as Strixem, ez volt az egyik ok amiért megszabadultam tőle. Amúgy nagyon erős és stabil teljesítménye volt, tehát lehet hogy nem volt jogos a félelmem, de sajnos nem volt meg a lelki békém a jelenség miatt, szerintem egy "top" terméktől nem ezt kell hogy "kapja" az ember (meg egyébként is volt még vele bajom bőven, pl. hogy önmagában 54W-ot evett két monitorral 0 terheléssel).
    Nincs bizonyítékom rá (tehát fentartásokkal kell kezelni a feltételezést), de szerintem típus hiba és a betáp problémánál jelentkezik (pl.: egy pillanatra nem elég neki a feszültség amit kap és ez bezavar a tápáramkörnél, stb.). Több fórumon is találni panaszt erről.

    Fractal Design 760W ion+ 2 Platinumal adtam neki a naftát, de többször is előjött, többnyire úgy hogy este kikapcsoltam a gépet, reggel meg már égtek a ledek. Az volt a legérdekesebb, hogy tényszerűen és mérhetően többször jött úgy elő, hogy teljesen kikapcsoltam a kártyán a karácsonyfát, és kevesebbszer ha éghettek a ledek.

    A táp ki és bekapcsolása mindig megoldotta, működési hibát nem vettem észre.

Új hozzászólás Aktív témák