Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz koxx #19478 üzenetére

    Azt szerintem nem tudják még, hogy el fog forrni a vram. A 3090-et elvileg az ára miatt nem veszik bányába :DDD
    Főleg ugye, hogy rájön még a vram OC... jó hogy melegszik, mint a barom.
    Én is előző héten tettem GPU blokkot a 2070S-re, vramokra süni, légmozgás. eddig bevált a 980Ti-nél is, 1080Ti-nél is. Itt is oké volt játék alatt. Ahogy elindítottam a nanominert, úgy eldobta mint a franc. Úgyhogy egyelőre itt lóg a rendszerben a kikötött GPU blokk, mert visszatettem a gyári hűtőt. :DDD

    #19479 MPowerPH : Ha nincs bánya, akkor nem rossz VGA, csak hát más felhasználási terület... :D Egyébként nem tudom, hogy nem találtak még ki a nagyobb gyártók két oldali vizesblokkot? Nem lenne egy nagy találmány, gyakorlatilag elég lenne egy egyenes lap, mindenféle furatok nélkül, amiben a víz kering.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák