Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24845312

    törölt tag

    válasz BeZol #16337 üzenetére

    Nem csak korábban, jelenleg is. Én se tudtam erről, akkor szembesültem vele, amikor a pár éve eladott, majd az új tulajdonos által garanciáztatni leadott termékek helyett a cseretermékeket hozzám küldte ki az Alza, mert én szerepeltem a számlán, mint eredeti vásárló. Azt se tudtam már kinek adtam el a szóban forgó alkatrészeket, úgy kellett a több évvel ezelőtti levelezgetéseket végigbogarásznom, hogy kié lehet(ett) vajon!
    De van ennél durvább történet is, múltkor asszonyt küldtem el a rendelt cuccért, majd amikor hazajött, mondta, hogy az Alzában a kezébe nyomtak x ezer Ft-ot, azzal a szöveggel, hogy amit leadtunk garanciáztatni alkatrészt, annak lenne ez az ára. A gond csak az, hogy amit valóban mi adtunk le garanciáztatni, azt már vissza is kaptuk. Azóta is azt bogarászom, hogy kinek a mije lehetett az, ami pont ennyibe kerülhetett. Már kiküldtem jópár levelet, hátha meglesz a tulajdonos, de jelenleg semmit se tudok azzal kapcsolatban, hogy ki adhatott le alkatrészt garanciáztatni pont ebben az összegben. A pénz mellé nem adtak semmi papírt, se a korábbi számla számát, se semmiféle kifizetési bizonylatot, de még csak egy darab cetlit sem!

Új hozzászólás Aktív témák