Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz mormota79 #8195 üzenetére

    Megnézem én azt az ügyvédet aki egy számla alapján azt mondja, hogy bányászatra lett véve a videokártya.
    Az csak feltételezés... Az meg kevés a garancia megvonásához.
    Tudod, ez olyan, mint a közpénz. Mindenki tudja, hogy ellopják, mégse lehet bizonyítani :))

    Azonfelül, nem rendeltetésszerű használat? Azaz? Kóbor kutyát dobáltál vele? Ajtótámaszték volt?
    ...és aki GPU-val renderel? Csak egy példa...

    Nem értem ezt a nem rendeltetésszerű használatot, nem tudom ki terjesztette el ezt a hülyeséget...
    A bányászathoz utána olvastok, hogy mi, hogyan működik, beleöltök egy halom lóvét, de addig már nemigen sikerül eljutni, hogy rámenjen az ember a gyártó oldalára, és a garancia résznél elolvassa a 3 sort ami idevág.

    Ez nem csak neked, sőt nem a személyednek, hanem úgy általánosságban, láttunk már itt jópár arcot megfordulni "ilyen" problémával.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák