Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Én csak azt nem értem, hogy tért vissza ez a hiba. :U Jó pár éve voltak ilyen silány tekercsek a VGA-kon, aztán volt egy viszonylag nagy szünet. Erre most megint.
    A Giga 970 G1 amit eladtam, az pont nem cicergett. De lehet csak mákom volt.
    Viszont elég aggasztó, hogy egyre többen panaszkodnak erre, tehát nem arról van szó, hogy 1-1 példány ilyen. Simán garban cserélni kellene, addig amíg nem lesz jó. Mert mi van ha a vásárló 100-150k-t költött vízre, hogy legyen hangtalan a gépe? Erre megveszi azt a VGA-t amire annyira vágyott, és a néma csendes házból csak a cicergést hallja.
    Azt tudom, hogy régen se cserélték a hangosabb tekercses VGA-kat. Én is kifogtam ilyet, de az enyém csak úgy produkálta, ha extrém magas FPS-t kapott pl betöltésnél, vagy a játék menüjében. Azt hiszem a Crysis volt ilyen, amelyik betöltésnél 1000-1500FPS-re ugrott fel.
    A 980-ról nem is beszélve 160-180k-ért. Ha egy ilyen értékő VGA ciceregne, biztos a kisker fejére húznám. :U

    Tényleg. A Ref-ek is csinálják vagy csak a moddingoltak?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák