Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4264adam

    veterán

    válasz fu-xi #5716 üzenetére

    Sajnos a TIER 1 és TIER 3 közötti teljesitmény különbség 30-40% lesz. A TIER 2 és 3 között 5-8%

    GTX 750 : TIER 1
    GTX 960: TIER 2
    R9 380: TIER 3

    és 4GB kivitelben gondolkozz ha már most a dx12 foglalkoztat.

  • Peat;)

    veterán

    válasz fu-xi #5716 üzenetére

    A 750ti-nél megvan a kockázat hogy kissé senki fia lesz belőle, mert eléggé eltér a gpu chip rajta a 9-es szériától, gyakorlatilag egy különálló chipre épült a 750 és 750ti, és ennyi ott a termékpaletta ha jól tudom.

    A 9-es széria viszont immár eléggé lefedi a piacot, 950-960-970-980-980ti, meg titan is van asszem. Érzékeled gondolom hogy jóval szélesebb a termékkínálat és az eladások is jók voltak, így ezekre az nvidia "kényszerből" oda kell hogy figyeljen, akármilyen directx12 jön. Én ezek miatt ebből a generációból választanék a helyedben, mivel már a legkisebb tagja is elég neked így abból várni valami akciósat, vagy a két ventis olcsó gigabyte ajánlható az 50 alatti árral. Hiába alig drágább a 960-as, az a 8 ezer forint is különbség, és tök fölösnek érzem a te esetedben. Így meg az 50-es mint lélektani határ alatt maradsz.

    A 380-asról azért beszélnélek le mert ott a 4 gigabájt ajánlott, és a minőségi hűtés kötelező a fogyasztás miatt, ami 70k feletti árat jelent. És garancia nincs semmi hogy jóval tovább fogja bírni mint egy kis 950-es fele akkora fogyasztással.

    Pixx96: bocs, a ti-t nem láttam, jogos :R nekem sima 660-asom volt, ahhoz képest markánsabb a dolog. 660ti-ről nagyon nehéz most normális vga-ra váltani, hiszen 960 ti-t végül nem kellett kihoznia nvidiának. Talán a 380x miatt fogják kihozni, majd egyszer, ki tudja mikor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák