Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz proci985 #53084 üzenetére

    Szerintem itt mindenki nyugodt,hiszen nem tudjuk ki lesz a következö...én speciel már irni sem merek...

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz proci985 #53084 üzenetére

    Én ezt mind elhiszem, de ez akkor is vicces, hogy a bark@s,p@jeszos jelzőért amiben pont nincs semmi antiszemita megjegyzés, pusztán az árképzésre utaló vicces utalás kb mint aki lecig@nykodj@ az árat...ezért kitiltjuk mindenhonnan :U Szerintem tiltsuk be a Jákob Rabbi c filmet is ezen az alapon.
    Az is meleg, hogy itt volt modi aki a vonalkódos jelzőt ajánlotta ami sokkal sértőbb!
    Más de ide úgy járnak a flame keltő, minősíthetetlen modorú, amd fanok (ugye tudod a neveket hisz többször jelezve volt) mintha kötelező lenne, megy a nyekergés a VS-be, neki mindent szabad, de ha én átmennék osztani a piroska offba osztani az észt akkor a netemet is kilőnétek+vizum kéne a guglihoz is.
    A VS-nek sem véletlen nincs gazdája...
    Ha az volt a cél hogy Pokemonozzak forumozás helyett (meg a többiek is) akkor sikerült,lassan zárható is a topick. Volt itt egy jó társaság aki ugyan néha feszegette a határokat, de nem lopott, nem hazudott, nem trágárkodott és ha ránk szóltatok azért fegyelmeztük magunkat. A másik oldalon is van renitens banda aki ettől többet is megenged magának, de ott nincs 3 modi meg 2 házigazda a nyakukon.
    Félreértés ne essék, te igyekezel objektív maradni, de ez nem minden ph-s kollégára igaz.
    Ez kikivánkozott belőlem és ezzel zárnám is a témát, remélem senkit nem sértettem meg a fenti eszmefuttatással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák