Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Devid_81 #45918 üzenetére

    Hát elég jó pár 980am volt,már arra is raktam játékvizet.1580MHzen mentek SLIben két msi gaming volt kraken g10el meg valami nagyon olcsó corsair (h55? :F ) aio volt rajtuk,akkoriban vettem a 4K-s monitort,és a gtav volt sokat porondon.clk-clk olyan 30-40%al éreztem erősebbnek,viszont amit nem lehet mérni,hogy mennyivel simább lett sokminden,nem csak 4kban,hanem már 1440pben.Mert bika erö van ám 980SLIben,de hiába ha sokszor vram limitbe fut,ledadog,ott az erö de nem tudsz magasabb élsimitást kapcsolni,mert elfogy a vram.Én nagyon elégedett vagyok eddig a két TitanXel,böségesen elég a vram rajtuk ha jól skálázódna vennék egy harmadikat is,de sajnos 2vga felett nem sokat dob már rajta.Amikor egy Tomb Raiderben 4Kban látok 8-9-10GB vram foglalást 55-60fps között,akkor látom jól döntöttem,mert ami van attól sosem kell félni. :)

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák