Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    Ha valaki visszaolvas,a Titan X topicban akkor látja,hogy eredetileg nem e mellé a proci mellé vette a kártyát,és egy 970röl váltott.Amikor én hoztam egy-két tesztet akkor realizálta,hogy bizony itt-ott egy húzott 980 is hozza az eredményeit.Akkor még azt mondta nagyobb felbontásra akarja a Titan X-et,söt lehet intelre is vált.Aztán jött ez a mostani proci a gépébe,mutatott egy-két eredményt,speciel volt közte olyan is amin már látszott,hogy túl van húzva a gép,néha a proci,néha a vga. :)
    A saját igazát keresi,alapórajeles 5960X-hez hasonlítja magát egy irreleváns GTAV benchben,meg más olyan benchekben ahol egy 2.5Ghz-en járó 4770 nem limitálja a Titan X-et,az elején én próbáltam rávezetni hogy nem jól mér,illetve nem mindenhol limitálja a proci ,de ahol igen ott nagyon.Aztán rájöttem nincs értelme,ledózerolni nem akartam az eredményeit,inkább nem szóltam semmit,mert meghagyom neki azt amit fejben felépített maga köré.Én látom hol mennyivel van illetve nincs lemaradva,de attól hogy az orra alá dörgölöm nem lesz pénze esetleg egy komplett konfig cserére.Mert az azért nem olcsó dolog,tudom a Titan X sem az ,de ki tudja mennyit melózott érte ezért is nem reagálok a topicjában arra amit be szeretne bizonyítani. :)
    Emberek vagyunk,valahol egy picit másoknak is meg kell hagyni a méltóságot,nem feltétlen kell mindenkinek a fejébe verni ha téved.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák