Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz keIdor #30019 üzenetére

    Köszönöm! :) Nem azt mondom,hogy ez most egy tökélete telefon,de ennyiért szerintem nagyon rendben van,szerencsére sikerült kifognom egy tűrhető darabot,karcmentes látszik hogy vigyáztak rá.Nekem fontos volt az egy kezes kezelés,mert az élet mindig úgy adja,hogy a másik kezében épen egy kocsikilincs,vagy egy bevásárló szatyor van éppen.No meg nagyon sokszor jártam úgy,hogy a telefon a mérete miatt kicsúszott zsebeböl és jobb esetben az autó padlólemezén landolt,rosszabb esetben a padlón valahol.Az ember hoz persze kompromisszumokat,de nem akkor amikor 300K-t ad egy telefonra,az edge egy rendkívül szép telefon,és érezni rajta hogy nem akármilyen vas van benne.Csakhogy ez egy használati eszköz,és mint ilyen elég fontos az ergonómia,nálam sajnos ez a méret nem fér már bele.Nem kényelmes se fogni,se hordani.Egyébként volt még két versenyző még az egyik a Z3 volt a másik meg Samsung Galaxy Alpha.Ez az 5s nem is tudom hogyan jött a semmiből,de nem baj legalább mélyebben is megismerem az IOS-t. :)

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák