Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz sw3nzor #6810 üzenetére

    Ráadásul nyugodt szívvel. Nekem nem ti-t hoztak (45k volt anno), de VGA-s tapasztalataim alapján már nem reklamáltam, mivel a SOC órajeleit is elviszi, 985/2300MHz meg még optimalizálatlanabb játékokkal is teljesen stabil. Ja, és kb. 75% hűtés fölött lesz hangosabb a zaja, miközben 80% és 80°C alatt marad a kari 1,075V-os GPU-fesszel. Alap órajelet 0.935V-on tudja, max terhelésen 65°C és 60% hűtés alatt.

    magedla: Nem azt mondtam, hogy már 39%-on rossz lesz a kijelzés.

    960RPM nálam a 40%, és hidd el, zajtalan, pedig minden más is minimumon van a gépben, és nagyon érzékeny a fülem. A tesztjeim fent vannak a honlapomon.

    Valamit félreértettél, mert nem a kari volt 28°-os, hanem a szoba (megnéztem, én jól írtam). A kari idle 33°C körül, 1GHz-en, maxra terhelve 80-83°C volt kánikulában, de most, 18-20°C-os szobában továbbra is 30°C alatt van. Ha meg Virtu ON lenne, még hűvösebb lenne.

    sw3nzor: GF: jó driverek, magas tuning.

    bsh: Szerintem meg a kijelzés hibás. A venti "ugrálását" hallani lehetne. Anno a leszabályozott AMD kártyáim (HIS, ASUS, Sapphire) pontosan forogtak és jeleztek.

    MrCsiT: Original gyári. Nem állítottam, hogy ti kártyám van, csak azt, hogy ez a hűtés pöpec, és ilyen van a ti-n is. Haveromnál 460 van Windforce 1 hűtéssel, az is hasonlóan jól teljesít.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák