Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • luw2win

    őstag

    Hali!
    Nem gondoltam volna hogy egyszer felkell majd keresnem ezt a topicot, de eljott az ideje.
    Itt az en kis tortenetem.(L)
    Tudom fiatal vagyok 19eves, van/volt egy 2 eves kapcsolatom, nagyon szeretem meg most is.
    Perpillanat en kintvagyok Ausztraliaban Brisbane-ben, tobb mint egy hete. A baratnommel megbeszeltuk hogy nehez lesz, de ez megnehezebb mint gondoltam. Nem ferfias de sokszor sirtam mar miatta.
    Nem tudom mit tegyek, neki is ilyen rossz mint nekem. Egyszeruen nemtudom elfelejteni.
    Jovo heten kezdem az egyetemet, talan majd akkor jobb lesz. De perpillanatugy erzem hogy 3ev mulva is ujraszeretnem vele kezdeni, csak felek hogy nekem is lesz valakim meg neki is.
    Ez lehet jo, de most nagyon rossz erzes. Azert irtam ide, mert en ebbe egyedul vagtam bele, nincs senki olyan akivel megbirnam ezt beszlni, csak par 1 hetes `baratsagok`.
    Mivel itt mar tobb eve vagyok ezert irtam ide, hogy hatha valaki tudna par szot irni.
    Lehet hogy most csak onsajnalatbol irtam ide, mert tudom hogy valaszt ti se tudtok adni, csak leirtam hogy megis mit erzek.

    Elore is koszonom

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

Aktív témák