Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    Jajj emberek jó rég írtam ide.

    Új suli új ismerősök minden napom tele.

    Az új osztályomba 1 csaj jár :DDD

    Van barátja 2,5 éve. A csaj befészkelte magát mellém és állandóan basztat... harap csíp simogat stb.
    Az a baj velem, hogy túlságosan is jólelkű ember vagyok és nem nyomulok rá mert tiszteletben tartom, hogy van barátja pedig a csávójától semmit se kap meg kb. Múltkor pl mondta, hogy milyen szar a tél mert hó stb... erre rávágtam, hogy hülye mert tök romantikus mondtam 1-2 szitut séta kaja stb. erre a csaj majdnem elbőgte magát de az istenért se szakítana a barátjával... :W

    Nagyon sokan kivannak akadva, hogy amit már leművelünk az túl megy 1 határon mert szó szerint verekszünk mint az állat, de ha be is vágja a durcát utána 2 perc múlva már simogatja a buksim. Egész álló nap oltjuk, basztatjuk egymást ma is pl azt ecseteli, hogy hogy hiányoztam neki hogy verekedjünk...Mondtam ma neki, hogy nem jöhet velünk bulizni gondolva úgyse veszi komolyan erre sms-ek hadával bombáz, hogy miért meg hogy had jöjjön velünk...Meg, hogy a "gyúros" csávók nem jönnek be neki mégis fogdos.. mintha kényszert érezne rá...

    Lehet, hogy ennyire szeretethiányos lenne :F
    Részemről nem érzek semmi különöset, de mégse tudom ezt az egészet hova tenni :U

    üdv
    josy

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák