Hirdetés

Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz tildy #3220 üzenetére

    Bocs, hogy őszintén elmondoma véleményem. - ezzel a világon semmi baj nincsen - ez egy fórum, erről szól ;)

    Nem ismerjük az előzményeket, nem tudjuk, hogy egyébként hogyan vannak egymással...

    Kaptunk egy párbeszédet, ami érdekes stílusban zajlott mindkét fél részéről.
    A lökd ide a sört nekem abból jött értelmezés gyanánt, hogy "-A hütöből!!!", "-Mert szomjas vagyok,te...." sokmindenre utal, csak nem nyugalomra ( legalábbis az én olvasatomban a 77 felkiáltójel használata és az után idézett mondat nem arra vall, hogy olyan veszettül türelmesek egymással az adott pillanatban ) ;)

    Minimál infók alapján írtam azt, amit - hozzátettem azt is, hogy ebből ennyi látszik nekem - de ahogy elnéztem nem csak nekem....

    Nem tartom kizártnak, hogy a párja sem önszántából munkanélküli, azt sem, hogy emiatt kicsit kivan - nem tudom ugyan mióta, de azt tudom, hogy a bizonytalanságnál jobban semmi nem tudja felőrölni az emberek idegrendszerét...

    Persze - lehet a másik felet elővenni azonnal, főleg úgy, hogy szvsz azt sem tudja, hogy téma lett valahol, nemhogy megvédhetné magát...

    Eszemben sincsen ezen bárkivel is vitatkozni - egyrészt teljesen meddő dolog, másrészt mindenki úgy értelmezi az olvasottakat, ahogyan akarja...

    Sajnálatos módon nehezen tolerálom a rengeteg írásjelet a mondat végén, mert nekem abból az jön le, hogy az illető, aki használja nem igazán van kiegyensúlyozva lelkileg az adott pillanatban - finoman fogalmazva... ( nem, nem a pont, pont, pontra gondolok, az ugyanis elfogadott a helyesírás szabályai szerint )

    szerk.: helyesírás...

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Aktív témák