Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    válasz EmThor #8821 üzenetére

    Ja, meg h géphez vagy account-hoz vannak kötve a játékok? Köszönöm még egyszer!

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • bakter24

    őstag

    válasz EmThor #8821 üzenetére

    Hali

    Mindent meg lehet venni digitálisan is, 2 hátránya van: Ha megunsz egy játékot, nem tudod eladni, illetve némelyik játéknak elég durva helyigénye van, ami mind az SD-re kerül. És az SD meg drága :D Az SD-ket lehet cserélgetni, teljesen kikapcsolt állapotban. A játékok Accounthoz kötődnek, ha másik gépet vennél, azon belépve újra letölthetők lesznek. A játék-mentések mindig a gépen vannak tárolva

    A külföldi store-os kalandhoz nem tudok hozzászólni, én amit vettem digitálisan, euróban vettem, de korábban volt szó róla, hogy megéri trükközni, lehet vele spórolni.

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz EmThor #8821 üzenetére

    Én is ma kaptam ajándékba és egész délután ezzel voltam elfoglalva😁
    Amit tudok mondani, hogy 2db accountot csináltam illetve regisztráltam a Nintendo oldalán 2db email címmel, 1 EU-s és egy USA-t regeltem nem volt semmi fennakadás!
    Az USA-n a dollár árfolyam miatt sokkal olcsóbban jössz ki, viszont a vásárlást még nem próbáltam ki, hogy a magyar dombornyomott VISA-t elfogadja-e? Az szinte biztos, hogy itt is úgy van mint a konkurenciánál, hogy az email cím illetve Nintendo accountodon vannak elmentve/tárolva a játékok és ezt ha belépsz bármilyen Switchen aktiválod akkor le tudod tölteni a megvásárolt játékokat! Azt viszont nemntudom, hogy le van-e korlátozva a dolog mint a ps4-nél pl 2db gépen lehet az account Boxon pedig 5db, utóbbit most szigorították mivel 2 hónapja még bármennyi gépen HOME-olhattál:( Mondjuk én itt a Switchen nem találtam deaktiválás opciót csak a profil törlés opció van, így több mint valószínű, hogy nem lehet több darab géppel megosztani a tartalmakat, de majd kijavítanak ha nem így van a dolog😁
    Ps4-en és Boxon azt tudom, hogy csak Amex kártyát fogad el mást nem, EU-ba viszont bármilyet csak hát úgy meg drágán jönnek ki a játékok kivéve ha akciók vannak, mint pl most a PS storeban nagyon durván le vannak a játékok árazva!
    Vettem is 8db játékot 35000ft-ért köztük újakat is amik 1-2 hete jöttek ki, és már most 50-60%-os kedvezményel elérhetők!
    Itt még Nintendoéknál sajnos eléggé el van az online támogatás maradva, de remélem ez javulni fog a jövőben😁

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák