Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    válasz nxswitch #13430 üzenetére

    (#13430) safiyah: Ritka az ilyen fórumozó, mint Te, le a kalappal, hogy ilyen higgadtan és határozottan tudsz reagálni egy olyan hangvételű hsz-re, mint a szóban forgó. Az ilyen megnyilvánulások egy kicsit mindig visszaadják a hitemet az emberiségben..

    (#13413) Ajtonion: Nekem is ősidőktől (megjelenés utáni első hónap) megvan a Switch, semmi hiba nem jött elő, egyetlen zavaró, hogy a jobb joy-con néha eldobálja a jelet, de annyira nem gyakori, hogy idegesítsen, csak feltünt. Kijelzőn sima fólia, dokkolóban mikroszálas törlő darab beragasztva. Kijelző nem áll el, hűtés nem hangos. Nem mondanám rossz konstrukciónak, az anyaghasználat rangon aluli egyedül szerintem. Nem tudom, hány leejtést bírna a burkolat, és ez egy (főleg) gyerekeknek ( ok, tudom, én is 36 vagyok... :DDD ) készülő hardver esetén lehetne fajsúlyosabb szempont a tervezésnél. Ettől eltekintve szerintem rendben van az ár érték arány.

    A játékok drágák, de legalább motivál, hogy végigjátsszam, ne úgy, mint a Steam könyvtáramat...

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák