Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    Ha már a ps4 szóba került nekem amúgy elég határozott emlékeim vannak arról, hogy a generáció első nagyjából 1-2 éve másról sem szólt, csak arról, hogy emberek panaszkodtak, hogy nincs mivel játszani és porfogónak vették a gépet. De most is ha felnézek a PS4re rengeteg ismerős hónapok óta offline. Most többen visszanéztek a GoW miatt, talán még maradnak a Detroitra, de aztán megint eltűnnek legalább a Spidermanig.

    Szerintem ez egyszerűen ilyen. Nincs az a játékdömping, ami mindenkit boldoggá tenne, túl nagy a szórás. Böngésztem kicsit a Switch friendlistát. Van olyan ismerősöm, aki 300 óra felett jár csak a Xeno 2-vel (BOTWal nem is játszott), van, aki sokszáznál a Splatoon 2-vel (ilyenből sok van :) ) és van olyan ismerősöm, aki 20 órát tett Zeldába, 5-öt Odyssey-be és ennyi volt neki eddig a Switch, de olyan is, akinek hozzám hasonlóan tucatnyi indie fordult meg (ezt nem lehet normálisan látni, mert csak 10 játékot listáz a friend list). És olyat is találtam, akinél 100 körül jár a DOOM (pedig azt hittem már kihalt a multija). Egyszerűen óriási a szórás abban, hogy mire vágynak az emberek és nyilván aki megkapja azt, amire vágyik az nem nagyon fog róla írkálni, marad tehát az, hogy azok írnak, akiknek hiányérzetük van.

Új hozzászólás Aktív témák