Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idioty

    tag

    válasz zseko #2303 üzenetére

    Őszintén szólva az összefoglalóban én is örülnék neki, ha a Kodiról lenne egy külön részletesebb leírás. Pl amit nagyon hiányolok, az az, hogy melyik Kodi verzió kell és melyik kiegészítőt (és honnan) telepíteni, valamint ami fontos, hogy melyik felirat kiegészítőben keressünk. Valamint talán a netflixes kiegészítő fórumát is be lehetne linkelni. Ami még hiányzik az összefoglalóban, ami sokszor elhangzik, hogy melyik böngésző milyen minőségű streamet tud lejátszani.

    Még október elején próbálkoztam a Kodival, akkor a 18-as béta verziót kellett feltenni, hogy működjön és még most is csak 17.6-os verzió a hivatalos. Nekem nem működött egyáltalán a felirat keresés. Persze megint újra fogok próbálkozni, de ha lenne egy összefoglaló, talán tudnám, hogy merre induljak el.

    Jut eszembe egy másik téma: sorozatjunkie-n hozzászólásokban jelezték, hogy még ebben a negyedévben várható a Netflix felület teljes magyarítása. Továbbá szépen érkezni fognak a feliratos tartalmak.

    Ugyanúgy a feliratokkal kapcsolatban nemrég felmerült, hogy az egyik sorozat rögtön megjelenéskor magyar feliratot kapott és talán most beindul a magyar felirat gyártás. Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a tavalyi Outlander évad hetben megjelenő részekhez is 1 nap késéssel érkezett a felirat, de még sem történt előre lépés 1 év alatt. Sőt a mostani Outlander évadhoz már meg sem jelenik a magyar felirat később sem.

    Valamint ahogy olvastam a sorozatjunkie hozzászólásokat, abból az derül ki, hogy jogi dolgok miatt nem biztos, hogy a Netflixen múlik, hogy melyik film vagy sorozat kap magyar feliratot. Persze ezek nem a Netflix gyártotta tartalmakra igaz. Én első sorban a saját tartalmakról hiányolom a feliratot.
    Ugyanakkor mint ahogy már említették előttem is, iszonyatosan nagyot fejlődött az angolom, mióta netflixet nézek. Én még a közép fokót sem tudnám még most sem megcsinálni valószínűleg, de simán nézek sorozatokat Netflixen.

    [ Szerkesztve ]

    vót de egyelőre nincs

Új hozzászólás Aktív témák