Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulupeti

    senior tag

    Better Call Saul 6. évad részenként kerül fel.. :((( Csodálatos.

    Netflix néhány dolgával kapcsolatban azt érzem, hogy saját maga alatt vágja a fát, ez is az egyik olyan, pont a varázsát veszti el az egész. Nézd részenként, hetente, mint a tévében.
    Vagy, hogy szerintük 100 millió néző teljesen ingyen nézi a szolgáltatást :D és tiltani fogják a jelszómegosztást. Nem tudom, hogy miért gondolják azt, hogy ez a 100 millió állítólagos ingyen néző mind elő fog fizetni külön a szolgáltatásra? Ha ezt bevezetik, akkor lesz csak visszaesés igazán az előfizetők számában.
    Ha ténylegesen csak egyedül nézem a szolgáltatást vagy még egy eszközön nézik a háztartásban, de 4k-ban szeretném, akkor is vegyem meg a legnagyobb csomagot. Szerintem ez sem oké, más streaming szolgáltatóknál ez nincs így, ha jól tudom. Viszont ha már 4k csomagra fizettem elő, akkor, ergo szeretném a minőséget (ami mint tudjuk sokszor akkor sem működik, ha 500 mbites net van alápakolva), akkor a nem saját gyártású tartalmakat miért csak HD-ban tudom nézni? Nem a 4k csomagra fizettem elő?

Új hozzászólás Aktív témák