Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ashiaor666

    csendes tag

    válasz woros #215 üzenetére

    Nálam semmi gond nem volt a játékkal a speedcross update előtt! Azóta viszont mikró lagg hegyek, az fps néha nagyon lezuhan. Előtte 90-120 volt masszivan, mostanában 60-80! És azóta vvan csak az, hogy néha látható amikor betölt verseny közben ezt-azt a játék (út, AI, tárgyak, stb...).

  • SH4D0W2011

    őstag

    válasz woros #215 üzenetére

    Hogy döntöttél végül, ment, vagy maradt? :)
    Én pici plusz tuninggal megcsináltam az offroad versenyt, ami tegnap nem sikerült, aztán letudtam a 4. fejezetet. Hú... Van ez a Double or Nothing küldetés a végén, nem akarok spoilerezni, aki járt már itt, tudni fogja, hát én ezt valami iszonyatosan élveztem. Tudom, sokan utálják a Halálos iramban filmeket, de én imádom az ilyen őrült, képtelen akciós dolgokat, nem kell ettől többet várni, mint hogy kikapcsolja az agyat és szórakozzunk egy jót, és ezt most ismét megkaptam a játéktól. Persze az elmaradhatatlan agyvérzéssel együtt, amikor háromszor kell újrakezdenem a versenyt, mert az idióta rendőrök üldözés közben úgy belém szállnak, hogy kirepülök a kordon túloldalára, ahonnan nem lehet visszamenni. :DDD Annyira tudnám szeretni a játékot, ha nem ilyen elbaltázott ötletekre építették volna fel és valóban törődtek volna azzal, hogyan, milyen állapotban jelenik meg. Új kedvencem lehetett volna az Underground 2 és Most Wanted mellett, ha ez hibátlanul, jó ötletekkel kerül hozzánk, de nem, és ezért szomorú és kicsit dühös is vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák