Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz nmate91 #7630 üzenetére

    Megjöttem a nyaralásból, nem bírom ki Suns szurkolóként, hogy ne válaszoljak erre :D

    Szóval Bookerrel szerintem csak egy kérdés van, mégpedig az, hogy megtanul-e csapatban játszani. Eddigi pályafutása nem volt zavartalan, eddig olyan csapatokban játszott amik aktívan veszíteni próbáltak. Minden évben kb új edzője volt (ezeknek egy része kifejezetten béna volt), minimum a fele csapat folyamatosan cserélődött és általában nem előnyére. Tavalyi 19 győzelmes szezonban a kezdőben 31%-ban volt olyan játékos aki nem való az NBA-be és újabb 31% volt a tehetséges újonc (Ayton és Bridges), a maradék 38% volt NBA játékos, de ebbe ügye Booker is beletartozott. Ilyen csapatokkal kéne neki győzelmeket hozni ami valljuk be őszintén más sztároknak se menne... Ja és akkor a cserékről még nem is beszéltünk... Emiatt viszont kialakult nála a magának játszik mentalitás amit ha győzni akar meg kell tanulnia levetkőzni. Ez még Aytonnal együtt is látható volt tavaly, sokszor figyelmen kívül hagyta a jobb pozícióban lévő Aytont... Szóval az igazi kérdés, hogy ő e a következő Carmelo Anthony vagy pedig sikeres lesz, mint más sztárok.
    Ez az év lesz az első, hogy a csapat el akar indulni felfelé. Most van új edző akinek van tapasztalata is NBA edzőként és volt már rájátszásban, ilyen edzője nem volt még Bookernek. Most van olyan csapat, hogy nincs fixen a pályán 1-2 g ligás játékos. Ez az év nagyon sokat el fog árulni emiatt. Igaz a csapat még most is fiatal, így nem fogják a ligát agyonverni, de mostmár korrekt meccseknek kell jönnie. Tavaly rengeteg meccs elúszott már a második negyedben, ha most kikapunk, legalább negyedik negyedben kéne ezt megtenni.
    Személy szerint nagyon kiváncsi vagyok a szezonra, nemcsak Suns szempontból, a liga rengeteget változott. Ilyenkor mindig nagy esély van a sok meglepetésre, lesznek nem várt fejlődő csapatok, meg széteső sztárok is. Messze van még az október 22 sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák