Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kobak79

    csendes tag

    válasz Freem01 #1192 üzenetére

    Már-már beletörődtem, hogy csak egy szerencsefia vagy, és valószínűleg ennyiben is maradt volna, ha nem kommentelsz újra. Gondolok itt az SLA-ként ismert szolgáltatási mutatóra (95%).
    Tegyük fel, hogy tényleg jól megy az interneted. Ebből következik:
    - jól megy, tehát nem foglalkozol olyan apróságokkal, mint a fenetudja-hányoldalas ÁSzF olvasgatása, hanem egyszerűen használod, és kész.

    Ha viszont nem így van, akkor:
    - Ha már tudsz a 95%-ról, akkor az azt jelenti, hogy neked (mellékesen másnak is) az orrod alá dörgölték az ügyfélszolgálaton, vagyis hibabejelentettél már, vagyis nem annyira kolbász a kerítés, mint állítod.

    Van azonban harmadik is:
    - Műszakilag, jogilag sokkal tájékozottabb vagy még az átlag feletti polgároknál is, imádsz olvasni még értelmetlen irományokat is, és valamilyen csoda folytán tökéletes a kapcsolatod is.

    Tehát az első esetben bennfentes vagy, aki itt próbálja csitítani az indulatokat, kvázi beépített emberként.
    A második eset kissé életszerűbb, de akkor nem kardoskodnál mellettük.
    A harmadik az élettől leginkább elrugaszkodott, a szerencsés véletlenek valószínűtlen egybeesése miatt.

    A másik ami csak mélyebbre ütötte azt a fránya szeget, a többi szolgáltatóra mutogatás.
    Hát van pl. a PR, várok egy kicsit, hogy a szomszédnál hogy válik be, aztán a többit meglátjuk.
    Mindenesetre a tegnap este maga volt a katasztrófa. Vártam 1/4 órát, aztán kikapcsoltam a gépet. Gondolom nálad tegnap is pöpecül ment minden. :R

    Mellékesen a ping statisztika biztos, hogy valódi. Nem hinném, hogy sikerülne úgy hamisítani, hogy ne lehessen észrevenni. Már csak egy
    "tracert www.bix.hu" statisztikát látnék szívesen mellé.

Új hozzászólás Aktív témák