Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz KaiotEch #873 üzenetére

    Szia!

    Polaroid napszemüvegek mind polarizáltak, és a legolcsóbbak normális lencsével. Én két hete vettem egy fekete pilóta szemüveget a felső részén bőr borítással, és őszintén megmondom, hogy sokkal jobban tetszik, mint a hagyományos ray ban pilóták. Erősebb, érzem is hogy a fejemen marad, és nem kell a polarizált lencséért +20 ezret kicsengetni... (kerülhet nekik max. 500Ft.-al többe legyártani...)
    Szóval van több formájuk is az egyik ez élőben ez tükrös, és citromsárga-narancs-bordó-lilás árnyalata van. Vannak még ezek: zöld-kék/fehér, policekék/szürke, sárga-bordó/fehér, policekék/kék.
    Van pilótában sima tükrös, és ez volt mind közül a kedvencem ez csak kéknek tűnik, de élőben szolidan kékes árnyalattal, de a teljes színskála rajta van.

    Nem vagyok itt senkinek az embere, hogy ennyit linkelgetek, csak még nem töröltem ki őket mikor nézegettem :DDD
    Én az optic world-ben vettem ott a pilóták 14-15 ezrek, az ofotértben nagyon figyelj ne legyen meghajolva, mert nekem is elhajlítottat akartak elsózni, de ha jó állapotban van 12-13-ért is találhatsz, az vision-expressben pedig a legnagyobb a kínálat a Szolnokiban mind ki volt állítva amiket linketltem, és 18 ezer volt. Utóbbinál azt mondta az üzletvezető, hogyha a neten kiírom annak a kódját, és színét ami tetszik, akkor megnézik van-e másik boltban, és ha kell rendelnek neked olyat amilyet szeretnél.

    Amit linkeltél nekem elég gagyinak tűnik a lencséje az tuti, hogy nem üveg, és műanyagból sem tippelném a csúcsra. De 25 ezres keretbe még mindegyik Carrera is belefér, akkor pedig már tényleg tudsz válogatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák