Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ftamas0201

    senior tag

    válasz Tapsi #51552 üzenetére

    Nálam is havi átalány volt éves elszámolással. Órát megnézték, fényképeztek stb.. ezután talán rá egy hétre érkezett postán a szerződés amiben éves szaldó állt, aláírtuk, visszaküldtük. ez volt február 10-én. Most augusztusban sikerült is ezt feldolgozniuk és megcsinálni februárig a leolvasást, aztán másnap megcsinálták februártól májusig a tényleges leolvasásomig az elszámolást :D valami botrány a tempó amivel ezt végrehajtották, de átvétel után már nem érkezett számla egyébként, csak most az elszámolások, a részszámlázást pedig nullára tettem, de azért írtam egy emailt az araminfo@eon.hu-ra hogy nulla rásszámlázásra van szükség, hátha ofs a rendszer, de aztán láttam hogy adott napon átállt rendesen. Amit benéztem hogy a B tarifa 102kWh volt havi átalányba, na ezt elfelejtettem visszarakni, három hónap múlva érkezett rá egy 8ezres csekk, ugye kiszámlázták azt a 102kwh-t havi szinten három hónapra, utána átállítottam azt is nullára mert nem használom már két éve.
    Szóval szerintem ha a szerződés aláírva meg minden akkor átállítod nullára és jó is vagy, vagy max írsz emailt nekik hogy állítsák nullára, bár felesleges mert te is meg tudod ezt csinálni. :)

Új hozzászólás Aktív témák